Jabłoń - miłość
urodzeni w okresie: 24.XII-1.I, 25.VI-4.VII.


Miłość ? Inteligencja, dowcip, zdolność do analizowania i dedukowania ? skłonność do refleksji.
Niezbyt mocnej budowy jest to drzewo, ale jakże wdzięcznego wyglądu. Ma wiele sexapilu, uroku osobistego i delikatności to też do późnego wieku cieszyć się będzie powodzeniem u płci odmiennej. Przez całe swoje życie uczuciowa, zakochana (szczęśliwie i nie), gotowa do flirtów i przygód. Jeśli znajdzie zadowolenie w małżeństwie rezygnuje z odskoków, ale tylko... na tak zwany rozum, bowiem chce kochać i chce być kochaną. Mimo tej romansowej natury jest w zasadzie wiernym i bardzo czułym partnerem. Zupełnie brak jej wyrachowania, odda ostatnią koszulę, podzieli się ostatnim groszem. Toteż bywa że czasem jej życzliwość bywa nadużywana. Jabłoń nie myśli o jutrze; żyje dniem dzisiejszym. Często jest roztargniona a w ogóle jest trochę takim niefrasobliwym filozofem z pewną dozą fantazji. Ma zdolności naukowe i jeśli warunki jej się pomyślnie ułożą zachodzi wysoko i osiąga tytuły i zaszczyty. Życie ma ruchliwe, ciekawe, nigdy spokojne i nudne.
Jabłoń jest łagodną i zrównoważoną domatorką, sprawy rodzinne stawia na pierwszym miejscu. Jej sex appeal i ciekawa powierzchowność przyciąga uwagę. Przez długie lata cieszy się niegasnącym powodzeniem u płci przeciwnej.
Jabłoń lubi uporządkowane i wygodne życie. Zgodna, unika konfliktów w imię świętego spokoju. Kobieta z tego znaku jest prawdziwą strażniczką domowego ogniska; gospodarna, świetnie radzi sobie z kłopotami. Umie utrzymać doskonały klimat nawet w nieco skłóconej familii. Chętnie pomaga ludziom, oddając przysłowiową ostatnią koszulę. Jej życzliwość bywa skwapliwie wykorzystywana, każdy biegnie do niej jak w dym, nawet z błahostką.
Jabłoń jest uczuciowa, potrzebuje miłości i czułości, choć zachowuje się dość chłodno. Flirtuje, zakochuje się bez pamięci na kilka dni, szaleje, nim pojawi się właśnie TEN (TA). Wówczas zapomina o romansach i staje się podręcznikowym przykładem wierności, ile głównie dla... wygody. Nie porzuci partnera dla chwilowej namiętności, gdyż nade wszystko ceni sobie stabilizację. Zawsze wybierze rozdeptane kapcie i wieczory w fotelu, niż ukradkowe spotkania w knajpce na uboczu. Po co komplikować sobie życie ? Czasem odpływa myślami w dal, wspomina burzliwe przygody i to jedyny luksus, na który sobie pozwala w tej materii.

horoskop czytano: 7,565 razy.