Klon - mędrzec
urodzeni w okresie: 11.IV-20.IV, 14.X-20.X.


Mędrzec ? Inteligencja, dowcip, zdolność do analizowania i dedukowania ? skłonność do refleksji.
To nie jest zwyczajny mały człowiek. Zły czy dobry będzie zawsze oryginalnością, kimś kto wyróżnia się w tłumie. Nieśmiały i pełen rezerwy, posiada ogromną ambicję, dumę i nienasycone pragnienie nowości. Często cyniczny, czasem zakochany w sobie lubi żeby o nim mówiono, jest wrażliwy na pochwały. Potrafi żyć bardzo skromnie, jeśli zajdzie taka potrzeba. W zasadzie jest zdrowy, cierpi na złe samopoczucia, często załamuje się nerwowo. Posiada liczne kompleksy. Miłość u klona jest bardzo skomplikowana. Chce tu imponować a przede wszystkim narzucać obiektowi wybranemu swoją wolę i swe kaprysy. Inteligencja niezwykła, łatwość w przyswajaniu wiedzy, bardzo dobra pamięć. Życie upłynie mu interesująco choć nie po różach.
Żadnego Klona nie można nazwać zwykłym, szarym człowiekiem. Dobry czy zły, przystojny czy brzydal ? zawsze wyróżnia się w tłumie. Ma świetny gust i potrafi wyłowić korzystne dla siebie nowinki mody.
Jest nieśmiały, pełen kompleksów i zahamowań, a jednocześnie dumny i zakochany w sobie. Pochwał i komplementów potrzebuje do życia jak powietrza, by podbudować nieco obraz samego siebie. Chce, aby wciąż o nim mówiono, naturalnie w samych superlatywach !
Klon jest ambitny, nieco cyniczny, pomysłowy i ciekawy świata. Pędzi za nowinkami, ma otwartą głowę na interesujące idee i nie boi się ryzyka. Cechuje go inteligencja, rewelacyjna wręcz pamięć, a także łatwość przyswajania wiedzy. Wciąż się uczy, chodzi na rozmaite kursy i zajęcia, byle tylko wiedzieć więcej. Jest bystry i przenikliwy, potrafi też zrobić użytek ze swej wszechstronnej wiedzy. Trzeba mu przyznać, że uczy się przeważnie rzeczy praktycznych i przydatnych w codziennym życiu. Nie zainteresuje się wpływem UFO na życie meksykańskich mrówek.
Klon rzadko zapada na zdrowiu, cieszy się niezłą kondycją i energią. Jego problemem jest huśtawka nastrojów i podatność na depresje psychiczne.
W miłości nie jest łatwym partnerem, pragnie imponować, narzucać swą wolę i kaprysy. Jego silna indywidualność oraz pewne wewnętrzne pogmatwanie sprawia, że z trudem znajduje bratnią duszę. Gdy wreszcie trafi na swój typ, nic takiej pary nie rozłączy !

horoskop czytano: 5,451 razy.