Śliwa - sentymentalny
urodzeni w okresie: 14.VI-23.VI, 12.XII-22.XII.


Sentymentalna ? Inteligencja, zdolności organizacyjne i zmysł obserwacji. Realizm.
Osobowość silna, dziwna nie każdemu się podoba. Ale ona ma potrzebę kochania i ciepła. Niezależna w sądach nie znosi sprzeciwów i jeśli może sobie pozwolić niszczy nawet przeciwników. Kocha życie a życie rodzinne w szczególności. Lubi być otoczona gorącymi uczuciami i to nie tylko familijnymi. Uczuciowość powiązana z niestałością przysparza jej wiele komplikacji, kłopotów a nawet cierpień. Niezwykle serdeczna dla dzieci i zwierząt. Zdolności i inteligencja ? praktyczna, po cichu przyznaje się do wygodnictwa i do lenistwa, ale w ogóle stoi obiema nogami na ziemi i prowadzi swoje życie z ołówkiem w ręku. Ma duże poczucie humoru. Warto złączyć swoje życie z figą ? nie będziecie żałować, choć nie oczekujcie od niej cudów.
Figa to silna i dość dziwna osobowość, nie każdy ją akceptuje. Niezależna w sądach, nie znosi sprzeciwu, a jeśli tylko ma okazję, bezwzględnie niszczy swych przeciwników. Z drugiej strony potrzebuje życzliwości i miłości, jest sentymentalna i wrażliwa. Pewne kompleksy i przeczulenie utrudniają jej życie. Jest zależna od otoczenia i splotu okoliczności, zmienna i mało konsekwentna. Figa to leniuch, pragnie żyć wygodnie i nie przemęczać się, ale przyznaje się do tej "ciemnej strony" charakteru tylko sama przed sobą.
Natura obdarzyła ją inteligencją i praktycznymi zdolnościami. Stoi mocno na ziemi i potrafi uczyć się na cudzych błędach. Wnikliwie obserwuje otoczenie, aby wiedzieć, czego nie robić.
Figa jest niezwykle rodzinna, kocha dzieci i zwierzęta. Marzy o wielkich uczuciach, ale jest niestała, mało romantyczna i brak jej namiętności. Mimo tych doskwierających braków cieszy się dużym powodzeniem u płci odmiennej. Ma poczucie humoru, które ratuje ją w wielu opresjach. W sprzyjających warunkach świeci pełnym blaskiem, ale gdy życie ułoży się jej nie najlepiej ? więdnie i traci pogodę ducha.

horoskop czytano: 4,718 razy.