Brzoza -twórca
urodzeni w okresie: 24.VI.


Twórca ? Inteligencja połączona z wyobraźnią, zdolność do syntezy. Intuicja, fantazja.
Oto drzewo piękne i delikatne, żywe, efektowne i eleganckie. Jest osobnikiem lubianym i poszukiwanym w towarzystwie. Sympatyczna, miła brzoza nigdy nie sprawia otoczeniu kłopotu nie zrujnuje też waszego budżetu, wymaga tak niewiele. Nie lubi obfitych posiłków, pije umiarkowanie, nie zaśmiewa się w głos. Nie znosi w ogóle wulgarności w jakiejkolwiek dziedzinie. Jest zupełnie pozbawiona snobizmu. Kocha życie na łonie natury, ale w ogóle dostosowuje się łatwo do innych sytuacji byle jej dano pracować w spokoju. Niech was nie zmyli jej powierzchowność; delikatna ? ona potrafi być tytanem pracy. Nie przeżywa miłości namiętnie. Jej uczucie jest stałe i wierne. Zawsze uczyni wszystko by partner był z nią szczęśliwy. Nie żałuje nigdy swego wyboru chyba że wyjątkowo źle trafi. Posiada dużą inteligencję, połączoną z wyobraźnią toteż jeśli okoliczności ułożą się jej pomyślnie będzie zawsze pracować twórczo. Inteligencja, fantazja i pracowitość powinny jej otworzyć wszystkie drzwi. Brzoza nie posiada zbyt wielkich ambicji wystarcza jej tylko dom, twórczość i dobra biblioteka. Wokół niej zawsze wyczuwa się atmosferę spokoju, zadowolenia i zwykłego szczęścia.
Podobno każda Brzoza jest delikatna, wiotka, efektowna i elegancka. Miła i żywa jest lubiana i chętnie przyjmowana w każdym towarzystwie. Nie sprawia kłopotów otoczeniu, jest tolerancyjna i skromna ? chociaż zna swoją wartość. Lubi lekkie posiłki i delikatne trunki. Zachowuje się taktownie, nie zaśmiewa się w głos i nie przekrzykuje ludzi. Nie uznaje rubaszności i wulgarności.
Jest wytrwała i obowiązkowa, mimo delikatnej natury potrafi być tytanem pracy. Najlepiej sprawdza się w zawodach twórczych. Inteligentna i pomysłowa potrafi również zamienić w twórczość najnudniejszą pracę zarobkową. Będzie niekonwencjonalnym pracownikiem poczty czy sprzedawcą. Natura obdarzyła Brzozę bogatą wyobraźnią i jeśli okoliczności życiowe ułożą się pomyślnie, to kariera stoi przed nią otworem.
Osoba urodzona w tym znaku bardzo lubi wieś, ale łatwo adaptuje się właściwie w każdych warunkach. Zwłaszcza gdy jest z kimś miłym jej sercu. Brzoza jest sentymentalna, stała w uczuciach i bezwarunkowo wierna. Nigdy nie żałuje swego wyboru, no, chyba że wyjątkowo źle trafi. To lojalny i poważny towarzysz na całe życie, swemu partnerowi chce nieba przychylić.
Gdy Brzoza ma prawdziwy dom, dobrą bibliotekę i może zajmować się pracą twórczą osiąga pełnię szczęścia.

horoskop czytano: 2,878 razy.