Topola - pesymista
urodzeni w okresie: 4.II-10.II, 5.VIII-13.VIII.


Pesymista ? Inteligencja połączona z wyobraźnią, zdolność do syntezy. Intuicja, fantazja.
Dekoracyjna, miła oku, nie starzeje się w ogóle. Jest pozbawiona zupełnie tupetu, odważna tylko w decydujących momentach, zawsze jakby z góry na przegranej pozycji. Czas odgrywa wielką rolę w jej życiu i ciężko zaważy na jej ramionach. Obdzieli ją na przemian dobrym i złym. Odczuwa potrzebę życzliwości, miłego otoczenia, ale jest wybredna i często pozostaje samotna. Ogromna wrażliwość nie ułatwia jej stosunków z ludźmi. Jej pesymizm towarzyszy jej w życiu na przemian z entuzjazmem. Śmiało stawia czoło w obronie swoich poglądów, a w ogóle nie jest łatwo jej dogodzić. Jej niespokojne serce zdolne do wielkich uczuć i przeżyć rzadko bywa usatysfakcjonowane. Natura artystyczna, dobry organizator, trochę filozof. Posiada piękną cechę ? jest wypróbowaną podporą w ciężkich chwilach. Swego partnera traktuje niezwykle poważnie. W małżeństwie rzadko się rozwodzi. Chociaż tak bardzo niezależna ? w miłości staje się zależna i miękka.
Celtowie doceniali wdzięk Topoli, ale twierdzili, że nie zna szwki życia i nie umie rozkoszować się codziennymi radościami. Topola ma złe przeczucia, wciąż czegoś się lęka, a przede wszystkim starości ! Jej obawy są płonne, bowiem prawie nie widać po niej upływu lat. Biada nad przyszłością i rozczula nad sobą skutecznie obrzydzając życie otoczeniu.
Topola jest wpływowa, pozwala sobą kierować, myśli i działa zgodnie z narzuconymi regułami. Chociaż jest inteligentna, to najchętniej przemawia cudzymi zdaniami. Otacza się ludźmi, których słucha i cytuje, sama rzadko potrafi powiedzieć coś "od serca". To bardzo trudny partner, mimo iż potrzebuje wiele ciepła i życzliwości, nie potrafi przełamać swych uprzedzeń i lęków. Dowiedzieć się, co naprawdę myśli i czuje, graniczy prawie z cudem ! Topola skutecznie kamufluje uczucia i gra, nawet sama przed sobą. Przesadnie zwraca uwagę na to, "co ludzie powiedzą". Jeśli przyjaciele nie zaakceptują jej życiowego partnera, gotowa jest zerwać nawet najszczęśliwszy związek. Jej życie jest doskonałą ilustracją przysłowia "raz na wozie, raz pod wozem". Ciężkie chwile zawdzięcza Topola przede wszystkim samej sobie.

horoskop czytano: 4,223 razy.