Wibracja daty urodzenia - liczba 1

Marzenia i praca:
Jedynko jesteś jak ptak-wolna. Snujesz plany i marzenia w sytuacjach, kiedy każdy inny dawno by się poddał. Możesz znaleźć spełnienie w pracy dziennikarza, aktora. Praca chirurga plastyka jest porównywalna do kreatora mody. Jedno i drugie nie jest monotonne, a finał podziwiają wszyscy. Zawsze dochodzisz do tego, co chciałbyś osiągnąć. Przygoda i ryzyko to Twoje drugie imię. Swoim optymizmem potrafisz zarazić największego nawet sceptyka. Teraz, kiedy Twoi znajomi, opowiadają sobie wakacyjne przygody, Ty układasz już plany na następne wakacje. ?Wczoraj? to dla Ciebie odległa historia. Twoje życie wypełnione jest nietuzinkowymi zdarzeniami. Wszędzie, gdzie Ty jesteś, jest Twój dom. Nuda jest Twoim największym wrogiem. Żeby sprawdzać się w pracy musisz być wolny i niezależny. Jeżeli ktoś z jakiejś przyczyny ograniczy Cię zaczynasz tracić wenę i ponosisz klęskę. Stajesz się niczym ptak w klatce i niczego nie osiągasz, nie daj się więc zniewolić.


Milosc i przyjazn
Jedynko, towarzyska z Ciebie osoba i bardzo lubiana. Chociaż wiele masz znajomości - przyjaźnie cenisz ponad wszystko. Jesteś lojalny, oddany i tego samego, co dajesz oczekujesz w zamian. Potrafisz zarażać ludzi swoim entuzjazmem i niepohamowaną chęcią do życia. Można bawić się z Tobą i śmiać. Świetny z Ciebie kochanek, jesteś niezwykle namiętną osobowością, tylko troszkę za wiele zaborczości przez Ciebie przemawia, kiedy zaczyna Ci zależeć stajesz się despotyczna. Im bardziej się angażujesz tym jesteś trudniejsza w relacji partnerskiej. Może warto o tym rozmawiać z bliską osobą. Słowa wypowiedziane w emocjach, czasem bardzo ranią. A wystarczy powiedzieć, że taki ogień w miłości rozpala Twoje zmysły, że czasem, aż można się poparzyć od tego gorąca. Nie znasz porażki, zamieniasz ją w sukces, każdy, kto jest przy Twoim boku idzie do przodu wraz z Tobą.

Zdrowie: Czasami można odnieść wrażenie, że jesteś hipochondrykiem. Codziennie możesz skarżyć się na coś nowego, a co gorsza, niemal wierzysz, że każda zasłyszana choroba już ma w Tobie swój początek. Po chwili zapominasz o tym, żeby odkryć w sobie coś nowego. Tabletki też są twoją słabością. Nie wmawiaj sobie osłabienia. Może, więc zajmij się pracą zamiast trwonić energię na iluzję. W jesienne słoty zadbaj o to, żeby zawsze mieć sucho w butach. Najszybciej przeziębisz się od stóp.


Pozostale dane:
Planeta: Słońce
Kamień: Rubin, diament
Metal: Złoto
Znak Zodiaku: Lew
Kolory: Żółty, złoty, pomarańczowy
Szczęśliwe liczby: 1, 3, 9


Wibracja czytana: 12,402 razy.