Wibracja daty urodzenia - liczba 3

Marzenia i praca:
Trójko, jesteś jak lampeczka. Ludzie chętnie grzeją się, korzystając z Twojego blasku. Teraz podczas szarych, smutnych jesiennych dni, dobrze jest mieć Ciebie blisko. Rozweselisz, każdą myśl, każde słowo swoją niezwykłą wyobraźnią i pogodnym usposobieniem. Prawdziwa dusza artystyczna drzemie w Tobie. Wolne są Twoje myśli i marzenia niczym włosy tańczące na wietrze. Tęskno patrzysz, jak ptaki odlatują do ciepłych krajów. Chętnie zostawiłabyś swoją codzienność i udała się wraz z nimi do tego, co nieznane. Teraz jest pora na czytanie wierszy, naukę gry na gitarze, czy zrobienie wernisażu. Zacznij spełniać swoje marzenia, bo Ty w czasie jesieni poruszasz wszystkie swoje najczulsze struny w duszy. To właśnie jesień sprawia, że warto żyć. Kiedy stawiasz stopy na wrzosowisku, słyszysz jak już lekko senne pszczoły leniwie przenoszą się z pąka w pąk, skąpane w promieniach słońca, które jeszcze pięknie świeci, ale już nie parzy, wtedy czujesz jak przepływa obok życie i że sama jesteś jego nierozerwalną częścią. Pozwól sobie na to.... Skorzysta z tego Twoja kreatywność i otoczenie, kiedy dusza nakarmiona świeżymi doznaniami, będzie miała siłę na realizację wszelkich planów.


Milosc i przyjazn
Twoja powierzchowność i styl życia przyciąga płeć przeciwną. Trudno Ci się oprzeć. Masz urok i czar tak ogromny, że rozsiewasz go jak magiczny pyłek senny. Długo zajmuje Ci znalezienie swojej połówki, za to jak już znajdziesz,to jesteś jak plaster na ranę. Bardzo dbasz o ciepło ogniska domowego, cenisz urok delikatność i czułość. Dajesz osobie kochanej dużo i dużo oczekujesz w zamian. Ktoś z kim się zwiążesz musi być tolerancyjny. Więcej jesteś poza domem i dla innych niż mają Ciebie bliscy.

Zdrowie: Nawet jeżeli coś się dzieje z Twoim zdrowiem, to podchodzisz do tego na luzie. Uważasz, że codzienność składa się i z górek i dołków. Tylko patrząc na siebie i swoje życie ze spokojem i wiarą w jutro wiesz, że dasz radę ze wszystkim, co Cię spotka. Choroba to tylko przystanek, zaraz znowu się rozpędzasz, żeby nieść uśmiech i światło tam gdzie inni żyją inaczej? smutniej.


Pozostale dane:
Planeta: Jowisz
Kamień: Turkus, granat, ametyst
Metal: cynk, cyna
Znak Zodiaku: Ryby, Strzelec
Kolory: Niebieski, purpurowy, fioletowy
Szczęśliwe liczby: 3, 5, 8


Wibracja czytana: 10,663 razy.