Wibracja daty urodzenia - liczba 7

Marzenia i praca:
Siódemko, jesteś niezwykle twórcza literacko. Twoje marzenia są tak realistyczne, że można niemalże ich dotknąć. Możesz pisać artykuły do gazet na równi z bajkami dla maluczkich. Masz również niezwykle rozwinięty dar przekonywania. Praca wśród ludzi, w handlu w prawie, w nieruchomościach, lub jako pośrednik. Masz też zapędy do historii i archeologii. Gonisz marzenia, jesteś przecież mistykiem, więc intuicja wiedzie Cię do wybranego celu prostą drogą. Jesienna pogoda nastraja Cię do fantazjowania. Teraz Twoja dusza może do woli nacieszyć się barwami, jakie stwarza świat. Wstając rano z łóżka, jesteś w świecie swojej wyobraźni zanim jeszcze ptaki zbudzą się do życia. Idąc spać dziękujesz losowi, że dane Ci było przeżyć kolejny piękny dzień pachnący macierzanką. Twoja wyobraźnia to Twój atut i drzwi do kariery. Jeżeli jeszcze nie zacząłeś kreować własnej rzeczywistości, to najwyższa na to pora.


Milosc i przyjazn
Siódemko otwórz się wreszcie. Żeby dostać uczucie trzeba je również okazać. Nie chowaj w sercu marzeń o miłości tylko po prostu ją weź. Nie każdy człowiek jest nastawiony wyłącznie na to żeby Cię skrzywdzić. Może pomyśl czasem o tym, że być może zranienia boi się nie mniej niż Ty. Przyjaciele, których nieliczne grono posiadasz, wiedzą dobrze kiedy na chwilę się usunąć, żeby dać Ci odpocząć. Lubisz samotność i jednocześnie absolutnie się z nią nie zgadzasz. Mistycy potrzebują ludzi wokół siebie jak powietrza, ani ciszy też tak potrzebują zawsze więc mają dylemat: na świeczniku czy w cień. Nikt nie zrozumie Cię siódemko, póki sama tego nie zechcesz. Jesteś niczym pustelnik - mądra, wyniosła w swej dojrzałości i bardzo samotna. Wystarczy tylko jak uchylisz drzwi do serca. Resztą zajmie się kupidyn.

Zdrowie: ?Ten tylko się dowie, kto je traci? i Ty też dopiero wtedy się orientujesz, że można coś zaradzić. Nie czekaj na ostatnią chwilę.


Pozostale dane:
Planeta: Księżyc, Neptun
Kamień: Ametyst
Metal: cynk, cyna
Znak Zodiaku: Ryby, Panna
Kolory: niebieski, srebrny, brązowy i kolory pastelowe
Szczęśliwe liczby: 7, 1, 5


Wibracja czytana: 11,019 razy.