Wibracja daty urodzenia - liczba 8

Marzenia i praca:
Ósemko, jesteś skazana na sukces. Czegokolwiek się nie dotkniesz, zawsze przynosi spodziewany przez Ciebie efekt. Zawsze realizujesz swoje marzenia. Bardzo wiele wymagasz od siebie i od innych, którzy Ciebie otaczają. Twoje wysokie poczucie sprawiedliwości daje Ci możliwość pracy na wysokich stanowiskach przywódczych. Możesz być prezesem dużego konsorcjum, sędzią, ministrem, jak również dyplomatą w sprawach ogromnej wagi. Zwróć uwagę na swój temperament i troszeczkę go utemperuj. Może on być przyczyną wielu sporów i konfliktów. Naucz się również cieszyć tym, co już osiągnęłaś i choć troszeczkę się tym naciesz. Twoja ciągła pogoń za nowym nie pozwala Ci cieszyć się z odniesionego sukcesu. Jeżeli zaś na sukces składała się praca zespołu, jedyne co możesz zyskać, to zniechęcenie ekipy, która drugi raz, kiedy podejmiesz się jakiegoś przedsięwzięcia, może nie chcieć Ci pomóc.


Milosc i przyjazn
Jesteś bardzo despotyczna w kontaktach towarzyskich, stąd trudno jest powiedzieć w Twoim przypadku, że masz przyjaciół od serca. A też i skąd dla nich miejsce w Twoim życiu skoro pędzisz do przodu, wspinając się na kolejne szczeble kariery, czasami okupując to wysoką ceną. Jeżeli już jednak masz przyjaciela, wymagasz od niego bardzo wiele, a i tyleż samo dajesz w zamian. Kiedy zaś wejdziesz w związek partnerski, zatrzymaj się czasami i zobacz, czy ktoś, kto jest obok Ciebie, jest szczęśliwy. Kariera i sława przemijają. Najwyższą wartością jest rodzina i lepiej będzie dla wszystkich, jak zrozumiesz to wcześniej, niż później. Jeśli chodzi o życie zawodowe, jak przez chwilę się zastanowisz, może zacząć współgrać z życiem rodzinnym i towarzyskim, co każdemu, kto z Tobą kroczy przez życie wyjdzie jedynie na zdrowie.

Zdrowie: Tak dalece cenisz swoją pracę, że chory czy zdrowy będziesz zawsze na swoim stanowisku. Czas jesieni, czas zbiorów i obfitości, to najlepszy moment na urlop. Rozkoszując się dobrami natury- zajadając się szarlotką w czasie, gdy za oknem brzydka pogoda, jak żadne inne zobowiązanie jest w stanie na moment zatrzymać Cię w tym pędzie. Serce ma się tylko jedno. Ciekawe, czy ktoś już Ci o tym powiedział?


Pozostale dane:


Wibracja czytana: 10,809 razy.