Wibracja daty urodzenia - liczba 9

Marzenia i praca:
Dziewiątko, jesteś rozjemcą w najtrudniejszych sporach. Twój uśmiech i pogoda ducha potrafią rozładować każdą napiętą atmosferę. Jesteś urodzonym altruistą. Dobro innych zawsze stawiasz przed swoim, spełniasz się niemal w każdej pracy, gdzie widzisz i czujesz, że jesteś potrzebna. Jesteś wsparciem i pocieszycielem wszystkich osób, z którymi pracujesz. Sama się czasem zastanawiasz, skąd bierzesz na to wszystko energię. Jesteś jak światełko w ciemności, kiedy pracujesz z osobami ?trudnymi?. Jesteś tolerancyjna, ciepła, spontaniczna, swoją postawą więc zachęcasz do tego, żeby można było zacząć żyć na innym poziomie, niż dotychczasowy. Szanujesz każdego, bez względu na jego wykształcenie, statut społeczny i finansowy. Jesteś otwarta i wielkoduszna. Możesz równie dobrze pracować w kierunkach artystycznych i komunikatywnych. Z powodzeniem więc możesz przygotowywać gale z pełną fetą i przyjęcia dla elit. Możesz również prowadzić pub, dyskotekę i ośrodek kultury. Twoje umiejętności są niezwykle wszechstronne.


Milosc i przyjazn
Życie towarzyskie kręci się przy Tobie pełną parą. Każdy chce by blisko Twego cienia, gdyż wiadomo, że przy Tobie nie można się nudzić. Jesień jest czasem, w którym Twoje możliwości sięgają szczytu. Masz niekończącą się ilość pomysłów, a co najważniejsze, wprowadzasz je w czyn. Jesienne wieczory dla innych pełne zadumy i przemyśleń, dla Ciebie, Twoich przyjaciół i partnera są czasem wyjazdów, wernisaży, plenerowych spotkań tematycznych, grzybobrania i degustacji nalewek. Ten, kto przy Tobie jest, docenia i dostrzega wartość, jaką niesie życie, bawiąc się i ucząc za razem.

Zdrowie: Dziewiątko, Ty ze swoją witalnością i pogodą ducha, jedyne, na co się uskarżasz, to brak porządnego snu. Wyznajesz zasadę, dzięki której jesteś zdrowa: ?Tyle jest jeszcze do zobaczenia i do zrobienia...? Szkoda czasu na choroby!


Pozostale dane:
Planeta: Mars, Jowisz
Kamień: Diament, topaz
Metal: Żelazo
Znak Zodiaku: Baran, Strzelec
Kolor: Czerwony
Szczęśliwe liczby: 9,4,7


Wibracja czytana: 11,097 razy.