Horoskop chinski: Kogut .


Urodzeni w latach: 1909, 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017
KOGUT jest do przesady szczery. Lubi wszystkim wyłożyć co o nich myśli. Robi to za szczerze, brutalnie i agresywnie. Takie bezkompromisowe traktowanie ludzi, lekceważenie ich uczuć i wręcz obrażanie jest często dewizą życiową KOGUTA. Bo KOGUT to samolub, we własnych oczach jest lepszy od innych, wart wywyższenia. Taki właśnie sposób bycia KOGUTA to chęć zwrócenia na siebie uwagi, dążenie do tego, by za wszelką cenę być dostrzeżonym. Ponadto - co charakterystyczne - KOGUTY miewają niezwykle atrakcyjne życiowe plany, wzbudzające zazdrość i trwogę. Jednak gdy przyjdzie do ich realizacji, KOGUT, który w skrytości ducha jest konserwatystą, swoje reklamowane plany cicho chowa do szuflady. Już zrobił swoje, wzbudził zachwyt i zainteresowanie. Wystarczy!
Dla otoczenia KOGUT jest kimś bardzo poszukiwanym, bo z jego ekstrawaganckimi planami, nietypowymi marzeniami jest ozdobą spotkania. Chętnie rozprawia o Kosmosie i podróżach kosmicznych, ale najchętniej robi to wygodnie rozsiadłszy się w miękkim fotelu.
KOGUT potrafi wiele przyrzekać, ale trzeba wiedzieć, że nic z tego nie spełni.
KOGUT niechętnie pracuje, ale jak już się weźmie do roboty, to pali się mu ona w rękach i nikt nie jest w stanie go wyprzedzić. Będzie pierwszy tak długo, jak wystarczy mu cierpliwości i ochoty. Ma wszelkie dane ku temu, by stać się bogatym i żyć w dobrobycie. Ale przeszkadzają mu w tym fantazja, nierealne marzenia i chęć imponowania znajomym.

horoskop czytano: 3,888 razy.