Horoskop chinski: Pies .


Urodzeni w latach: 1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018
PIES jest poważny, uparty, pesymistycznie nastawiony do życia. Niewiele się po nim spodziewa i nie ma o nim najlepszego zdania. Ale - zawsze staje w pierwszym szeregu walczących o lepsze życie, o prawa do swobodniejszego poruszania się wśród codziennych trudności.
Na PSA można zawsze liczyć, bowiem jest szlachetnym i dobrym przyjacielem. Można mu ufać, bo nie zawiedzie, i liczyć na jego pomoc w kłopotach choć ma ostry język i złośliwości rozdaje na prawo i na lewo, co mu nie zjednuje przyjaciół. Jest szczery i nie lubi intryg, plotek, ani żadnego obgadywania za plecami. Jego prostolinijność może jest czasem przesadna i dokuczliwa, ale szczera i bez zamiaru skrzywdzenia kogokolwiek.
PIES potrafi się w razie potrzeby zdobyć na czyny odważne i wymagające osobistego działania. Czasem nie wierzy w ich skuteczność, ale nie rezygnuje z próby: a nuż się powiedzie! Lubi samotność, bo chce mieć czas na lekturę, rozmyślanie, trochę marzeń. Ważny jest dla PSA komfort materialny. Lubi mieć pieniądze i wszystko to, co za pieniądze można zdobyć. Potrafi te pieniądze łatwo zarobić, znaleźć sposób, by je niemal wyczarować. Gdy sam ma pieniądze mają je i jego bliscy. Nie jest skąpy, chętnie obdarza tych, których lubi.
W miłości PIES jest prostolinijny, szczery i oddany. Nie przeżywa większych rozterek.

horoskop czytano: 3,781 razy.