Horoskop chinski: Świnia .


Urodzeni w latach: 1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019
Ufna, trochę naiwna, a więc też czasami bezbronna ŚWINKA łatwo daje się wyprowadzić w pole. Z gruntu uczciwa, prawa i szlachetna przyjmuje sprawy wynikające z jej łatwowierności ze spokojem i pokorą, jako sytuacje związane z nią na zawsze. Nawet ma do tych spraw odpowiedni dystans i z pewną dozą tolerancji traktuje to, że ją próbują oszukać. Tych krzywd nie pamięta długo i nie nosi w sercu urazy. Natomiast zawsze gotowa jest przyjść z pomocą każdemu kto pomocy potrzebuje.
Lubi przebywać na świeżym powietrzu, kocha przyrodę i potrafi o nią dbać. Chętnie uprawia sporty, ale nigdy nie traktuje ich jako cel do zdobywania rekordów. Uprawia je ot tak, dla przyjemności. Nie lubi rywalizacji, chętnie innym ustępuje pierwsze miejsce.
ŚWINKA jest bardzo inteligentna, czasem też bardzo wykształcona, ale lubi zajmować się tylko takimi sprawami, które niewiele mają wspólnego z pieniędzmi. Nie zna się na nich, nie potrafi nimi obracać i w jej domowych finansach panuje zawsze ogromny bałagan.
Jest gadatliwa, czasem kłamie, nie lubi podejmować decyzji bo przychodzi jej to bardzo trudno. Waży wtedy wszystkie za i przeciw, analizuje każdy aspekt sprawy i gdy już wreszcie znajdzie właściwe wyjście nikt jej nie odwiedzie od tego, by postąpiła inaczej niż postanowiła.
ŚWINKA nie ma za wielu przyjaciół, ale ci nieliczni, akceptowani przez nią, mogą liczyć na jej wierność i lojalność na zawsze.
Mimo tych wszystkich słabostek i cech niewróżących sukcesów, ŚWINKA - o ile naturalnie potraktuje sprawę poważnie - może dojść do wielkich osiągnięć.
Potrafi kochać. Chętnie wstępuje w związki małżeńskie. Stara się o liczną gromadkę dzieci i wtedy jest szczęśliwa.

horoskop czytano: 3,335 razy.