Horoskop chinski: Tygrys .

Urodzeni w latach: 1902, 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010
TYGRYS jest apodyktyczny, nie znosi sprzeciwu ani nieposłuszeństwa. Stworzony na wodza, potrafi porwać za sobą ludzi, zdobyć ich zaufanie. Podziwiany za sposób w jaki sprzeciwia się władzy i zwierzchnikom, za ryzyko podejmowane w imieniu innych. Bardzo to ładnie brzmi, ale TYGRYS nie zawsze dokładnie przemyśli to, co przedsiębierze i wynikają z tego czasem kłopoty. Ale mimo wszystko bliscy go kochają i gdy zakrzyknie "naprzód " pójdą za nim nie patrząc dokąd. Tak bywa już od lat szkolnych i rzadko mija z wiekiem. Jeśli TYGRYS pomyśli, nim zacznie działać, może zajść wysoko, osiągnąć wiele. Jest uparty i z uporem dąży do celu. Jest też kłótliwy, łatwo z nim o błachą sprzeczkę, a nawet poważny konflikt.
TYGRYS mało komu dowierza, wszystko chciałby robić sam i sprawdza wszystkie, najmniejsze nawet, szczegóły czyjejś pracy, której, oczywiście, dogląda. I chociaż dla wielkiej sprawy potrafi poświęcić bardzo wiele, w sprawach drobnych postępuje egoistycznie, nie usiłując nawet zrozumieć innych. TYGRYS czuje się bardzo dobrze w zawodach związanych z ryzykiem i niebezpieczeństwem dla życia. A więc dobrzy z nich wojskowi, piloci, marynarze, speleolodzy, alpiniści, kaskaderzy.
Gdy TYGRYS kocha, to gorąco. Bardzo się w miłości angażuje i oddaje się jej bez reszty, nawet jeśli trwa ona chwilę. Za każdym razem - a jest w jego życiu wiele miłości - kocha równie gorąco i z zapamiętaniem. Tylko niestety, niedługo...

horoskop czytano: 3,593 razy.