Horoskop chinski: Kot .

Urodzeni w latach: 1903, 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011
O KOCIE mówimy, że zawsze spada na cztery łapy Podobnie jest z ludźmi spod tego znaku. Choć życie nie szczędzi im przygód i trudnych sytuacji, udaje im się zawsze wybrnąć szczęśliwie i bez kłopotliwych konsekwencji.
KOTY są odważne, mężnie znoszą trudności życiowe a pomocą jest im w dużym stopniu sympatyczny sposób bycia, łagodność oraz wielka cierpliwość przy przeprowadzaniu nawet skomplikowanych i zawiłych interesów.
KOTY są zdolne, łatwo uczą się i nauka przychodzi im bez większych trudności, nawet gdy dotyczy to przedmiotów uznawanych za wymagające wysokiego stopnia wtajemniczenia.
W sprawach finansowych KOTY mają szczęśliwą rękę; łatwo zarabiają i potrafią docenić zarobione pieniądze. Nie są rozrzutne, ale nie skąpe. Po prostu wiedzą jak korzystać z tego, co wypracowały własnymi rękami i głową. Trzeba też wiedzieć, że KOTY są wrażliwe, w stosunku do ludzi życzliwe, chętnie śpieszące z pomocą. Pamiętliwe w tym dobrym sensie. Nie zapominają o rocznicach, rodzinnych uroczystościach ani też ważnych świętach zaprzyjaźnionych osób.
W miłości są pełne temperamentu, gorące i wierne Potrafią być także bardzo zazdrosne. Kochają dom i rodzinę, a szczególnie własne dzieci. Do przesady je pieszczą i rozpieszczają. I chociaż niechętnie się do tego przyznają, nie potrafią nad tym zapanować.

horoskop czytano: 3,654 razy.