Horoskop chinski: Smok.


Urodzeni w latach: 1904, 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012
Bezpośredni, pełen energii, zawsze w dobrym nastroju i humorze SMOK należy do idealistów, ma swoją wizję życia i stara się ją realizować. Przy tym jest systematyczny i pracowity. Wszystko co robi pragnie doprowadzić do perfekcji. Jest wymagający wobec siebie i innych, ale też nie skąpi pochwał ani nagród, gdy uzna, że ktoś rzeczywiście osiągnął wiele.
SMOK jest drażliwy na własny temat. Irytują go uwagi. Lubi mówić, zresztą robi to ciekawie, choć często mówi zbyt wiele. Pełen energii i talentu lubiany jest przez otoczenie i ceniony. Z jego zdaniem warto się liczyć, bo nigdy nie radzi źle i w radach udzielanych innym się nie myli.
W życiu zawodowym może zajść wysoko. Ma szanse osiągnąć wiele jako przedsiębiorca, uczony, duchowny a także wojskowy.
SMOK cieszy się wielkim powodzeniem u płci odmiennej. Często bywa gorąco kochany, ale sam nigdy nie angażuje się zbyt poważnie. Sprawy serca nie interesują go bardziej od innych codziennych spraw. Jego obojętność bywa czasem powodem małych dramatów, ale to nie SMOK je przeżywa. Właśnie wśród SMOKÓW spotykamy najwięcej kawalerów i panien, którzy w stanie bezżennym postanowili iść przez życie i są z tego bardzo zadowoleni.

horoskop czytano: 4,575 razy.