Horoskop chinski: Wąż .


Urodzeni w latach: 1905, 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013
WĄŻ bywa mądry, przenikliwy, myślący i przewidujący. Z cech zewnętrznych podkreślić trzeba elegancję WĘŻA. Bez względu na płeć WĄŻ zawsze ubiera się gustownie, w myśl panującej mody i nie żałuje pieniędzy na ubranie.
On nie traci czasu na bezcelowe zajęcia, puste rozmowy, pozbawione większego sensu zabawy i rozrywki. Z niezbyt mądrego spektaklu wychodzi w czasie jego trwania, podobnie zachowuje się w kinie. W telewizji nie ogląda seriali uznanych przez wszystkich za warte oglądania. Nie włącza telewizora na żadne Isaury, Krokodyle czy Dynastie. Zbyt szanuje swój czas.
Ma skłonności do filozofowania, lubi rozmyślać nad sprawami wielkiej wagi, dużo czyta. Nigdy nie żałuje pieniędzy na książki. Niezależnie od filozofowania, lektur i myślenia, WĄŻ jest mądry życiowo, cechuje go znakomita intuicja, potrafi z precyzją przewidzieć co należy zrobić lub jaką podjąć decyzję.
WĄŻ ma szczęście w życiu. Bez większego trudu robi karierę zawodową, ma szczęśliwą rękę do spraw finansowych i dzięki temu żyje w dobrobycie. Gdy już ten dobrobyt osiągnie, staje się trochę leniwy, działa z mniejszą energią, mniej entuzjazmu wkłada w to, co ma zrobić dla przyszłości. Jakby spoczął na laurach.
W miłości WĄŻ chciałby mieć wszystko dla siebie, bo i Ukochaną Osobę i wszystko co jej dotyczy. Jest też ogromnie zazdrosny, przez co utrudnia życie sobie i innym.

horoskop czytano: 3,881 razy.