Horoskop chinski: Koń .


Urodzeni w latach: 1906, 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014
KOŃ lubi zawsze szykownie wyglądać i robić na otoczeniu jak najlepsze wrażenie. I udaje mu się to doskonale, bo rzeczywiście zawsze wygląda elegancko, jest pełen werwy i wdzięku. Tak bardzo lubi się pokazywać i zbierać komplementy, że szuka każdej okazji, gdzie można się pojawić i zrobić wrażenie.
To przede wszystkim KONIE są bywalcami balów, zabaw, wystaw, koncertów, a nawet... ważniejszych pogrzebów. KOŃ jest zawsze na właściwym miejscu, elegancko ubrany, pilnie obserwujący czy został dostrzeżony i oceniony właściwie. Obdarzony refleksem, dowcipem i ciętą ripostą na każdą okazję, ma liczne talenty.
Ambitny, samolubny i egoistyczny KOŃ dąży do celu uparcie nie zważając na nikogo po drodze, ma bo wiem zawsze swoje dobro na widoku. Trzeba jednak przyznać, że gdy zainteresuje się czyimś kłopotem czy trudną do załatwienia sprawą potrafi się w nią włączyć z całą energią i, mimo trudności, doprowadzić wszystko do pomyślnego końca. Kocha niezależność, niechętnie słucha cudzych rad, postępuje według własnego zdania i opinii i trzeba przyznać, że źle na tym nie wychodzi.
W jego życiu przeważają sukcesy, a dobrobyt jest znanym mu zjawiskiem na co dzień.
Ulega uczuciom. Wobec Ukochanej osoby jest łagodny, zapomina o egoizmie i chęci rządzenia, ale... nie na długo, bowiem KOŃ przede wszystkim jednak myśli o konkretnych, codziennych sprawach, z których zamierza osiągnąć materialne korzyści.

horoskop czytano: 3,863 razy.