Horoskop chinski: Koza .

Urodzeni w latach: 1907, 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015
Urodzeni pod tym znakiem są pełni wdzięku, mają talenty artystyczne kochają przyrodę i chętnie wśród niej przebywają. Bardzo to ładnie brzmi, ale KOZA ma jeden poważny minus - jest wiecznie skłopotana, mar?twi się z byle powodu i bez powodu. Typowa pesymistka! W dodatku ta pełna wdzięku i uroków postać jest kapryśna. Wszystko jej nie tak, swoimi kaprysami zawraca głowę otoczeniu, które nierzadko po prostu unika nudziarki o czarnym nastroju.
KOZA jest grzeczna, łatwo przystosowuje się do warunków życiowych, ale dba o to, by zabezpieczyć swoją pozycję. Ponieważ nękają ją wciąż wątpliwości bez przerwy szuka u otoczenia rad, nawet w błahych sprawach. Uzbiera tych rad kilka różnych, od różnych ludzi, i potem dopiero nie wie co robić, więc ubolewa nad własną bezradnością. Lubi się skarżyć i narzekać. Jeśli znajdzie cierpliwego słuchacza, uważa go za największego przyjaciela.
KOZA nie ma ani silnej woli, ani własnego zdania. Postępuje jak wskażą jej inni.
Chętnie zawiera małżeństwo z rozsądku, biorąc pod uwagę zarówno stan majątkowy osoby, którą zamie?rza poślubić, ale też czyjąś energię i stanowczość, bo potrzebny jej jest ktoś, kto będzie ją ochraniał i za nią decydował.
KOZA przechodzi przez życie biadoląc, kaprysząc, ale zawsze szczęśliwie i bez wielkich burz i kłopotów Potrafi dobrze urządzić się w życiu.

horoskop czytano: 2,996 razy.