Horoskop chinski: Małpa .


Urodzeni w latach: 1908, 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016
Z pozoru pełna werwy i humoru, figlarna i łagodna MAŁPA jest często osobą złośliwą i przebiegłą. Będąc stworzeniem towarzyskim chętnie obracającym się wśród ludzi, rozdając na lewo i prawo uśmiechy i komplementy, MAŁPA kryje w ten sposób swój egoizm i samolubstwo, chętnie ściągając do siebie wszystkie dostępne dobra.
Uważa się za lepszą od innych, niechętnie się zaprzyjaźnia, nie ufa nikomu. Jest próżna.
Cechują MAŁPĘ ambicje intelektualne. Zawsze musi wiedzieć, co aktualnie się czyta, ogląda w teatrze, za jakie obrazy płaci się najwyższe ceny. Ma zawsze pełną głowę nowinek naukowych i ciekawostek z różnych dziedzin. Dzięki tym zainteresowaniom i ambicjom MAŁPA jest sympatycznym rozmówcą i w jej towarzystwie nie można się nudzić. Inną charakterystyczną cechą MAŁPY jest jej poczucie humoru. Takie najprawdziwsze - bo nie tylko potrafi się śmiać z innych, ale również z siebie. To powoduje, że otoczenie darowuje jej niektóre wady i niesympatyczne zachowania.
W miłości MAŁPA nie ma za wiele szczęścia. Jej skomplikowany charakter i nietypowe usposobienie utrudniają znalezienie partnera, który na dłużej chciałby przy niej trwać i być dla niej wyrozumiałym. Dlatego sprawy serca należą do tych bolesnych, o których MAŁPA stara się nie myśleć i nie mówić.

horoskop czytano: 3,798 razy.