Horoskop na 2016 - Wodnik

Wodnik Wodnik - horoskop na 2016
Urodzeni w okresie: 20.01- 18.02

Motto na 2016 rok: Szczęście przyjdzie, jeśli wiesz, czym ono dla ciebie jest...

Miłość i przyjaźń: To twój rok, więc jesteś główną rozgrywającą. Jowisz w twoim znaku przynosi wolność, rozkwit i wzrost, a co za tym idzie zmiany. Możesz doświadczyć metamorfozy, to znaczy zmienić się z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia, możesz wyzdrowieć i uwierzyć w siebie. Jednak wolność bez określonego celu niewiele ci da; żeby odnieść sukces - musisz dobrze wiedzieć, na czym i na kim ci zależy. Jeśli jesteś tego pewna - wystarczy odrobina realizmu, starań, i... wszystko pójdzie po twojej myśli. A co mówi twój horoskop na rok 2016? Mówi, że Wodniczki szczerze kochające swoje ?drugie połówki" mogą liczyć na wzajemność i powtórkę z miodowego miesiąca. Wodniczki rozczarowane partnerami będą dążyć raczej do uwolnienia się i w końcu przetną krępujące więzy, bo co jak co, ale uciekać Wodniczka umie jak nikt. A co z singielkami oczekującymi na wielką miłość? Cóż, rok Wodnika to dla Wodników rok cudów, prezentów od losu i radości, więc nietrudno przewidzieć, że panie i panowie z tego znaku otworzą swoje serca na oścież i poddadzą się urokowi kogoś naprawdę wyjątkowego. Szczęścia nie trzeba szukać daleko, wystarczy być sobą.
NAJLEPSZE OKRESY: 25IV-7VI, 6VII-2VIII, 27VIII-21IX, 15X-9XI, 2-26X11

Praca,kariera,finanse:
W roku Wodnika masz ułatwione zadanie, bo los zsyła ci wiele możliwości, a ty musisz wybrać najlepszą. Jeśli wiesz, jaka droga zawodowa i jaki rodzaj kariery najbardziej ci odpowiada - masz największe szanse na sukces, bo do odważnych świat należy i odważnym fortuna sprzyja najbardziej. W tym roku nie trzeba ci podpowiadać, w jaki sposób postępować, bo najlepiej podpowie ci instynkt. Jedno jest pewne:?wstrzelisz się" w odpowiedni czas i odpowiednie miejsce i rozpoczniesz nowy, dwunastoletni etap w swoim życiu. Uwaga! Należysz do osób o bujnej wyobraźni, duchowej niezależności i potężnej intuicji, ale musisz uważać, żeby idealizm nie zabił w tobie zmysłu praktycznego! Dążąc do wolności i niezależności, musisz się też troszczyć o materialne podstawy swego bytu i uważać, by realizując siebie - mieć z czego żyć. Wszystkie szaleństwa są dla ludzi, możesz stawić czoło największym wyzwaniom i wygrać, ale prawa biznesu są nieubłagane i musisz o nich pamiętać. Jeśli połączysz swój idealizm z trzeźwym pragmatyzmem na pewno wygrasz. Ten rok należy do Wodników odważnych, ale nie takich, które szybko się spalają. Zwycięzcami będą najwytrwalsi i konsekwentni w dążeniu do celu.
NAJLEPSZE OKRESY: 9 III- 9IV, 15VI-18 VIII, 10X-6X11

Uroda i zdrowie:
Chłodny, tajemniczy typ urody pani Wodnik kojarzy się ze Sfinksem, z zagadką. Pani Wodnik nie musi polować na wielbicieli, bo jej tajemniczość przyciąga całe zastępy amatorów kobiecych zagadek. Styl Wodniczki nie jest krzykliwy ani jaskrawy, ale zawsze oryginalny, niekonwencjonalny i nowatorski. W roku 2016 możesz być sobą- niezależną od mody kobietą, bo i tak będziesz trendy. A co ze zdrowiem? Wpływ Jowisza da ci potężną energię, ale musisz ją oszczędzać i kontrolować, żeby się przedwcześnie nie wyczerpała.

Zalecenie na cały rok:
Idź naprzód i wejdź na właściwą ścieżkę, ale tak, żebyś nie spaliła za sobą mostów i nie straciła na tym materialnie. Masz zielone światło, rozmach i napęd, świat do ciebie należy, lecz nie zapominaj o symbolicznych ?paru groszach przy duszy", które musisz mieć jako zabezpieczenie i rezerwę. Idealizm i odwaga - tak. Zaniedbanie i nonszalancja w sprawach praktycznych i finansowych - nie!

TWÓJ ŻYWIOŁ:powietrze
PLANETA OPIEKUŃCZA:Saturn (Uran)
POMYŚLNY DZIEŃ:sobota
TWÓJ KOLOR:zielony
TWÓJ KLEJNOT:ametyst


horoskop czytano: 20,063 razy