Horoskop na 2016 - Bliźnięta

Bliźnięta Bliźnięta - horoskop na 2016
Urodzeni w okresie: 21.05- 21.06

Motto na 2016 rok: Patrz z nadzieją w przyszłość. Odrodzisz się jak mityczny Feniks z popiołów.

Miłość i przyjaźń: W roku 2016 przynoszący szczęście Jowisz był schowany w twoim horoskopie i jego działanie było przytłumione. W roku 2016 możesz już liczyć na jego pozytywny wpływ, który odczujesz w każdej dziedzinie życia, także w tej osobistej. Jak się ten wpływ przejawi? W istniejących związkach Bliźniąt, które doświadczyły w 2016 roku jakichś trudności, nastąpi wyraźne uzdrowienie klimatu. Staniesz się bardziej wyrozumiała i przestaniesz się przejmować drobiazgami oraz dzieleniem włosa na czworo bo jak wiadomo - twoja specjalność! Zyskasz umiejętność szerszego spojrzenia na wspólne problemy i łatwiej ci będzie wybaczać, a partner przyjmie to z ulgą. Singielki nabiorą więcej odwagi, rozmachu i zapragną odkrywać ?nieznane lądy", co można rozumieć dosłownie jako dalekie podróże lub symbolicznie jako zainteresowanie dziedzinami z pogranicza psychologii, filozofii, religii i szeroko rozumianej duchowości. Poszerzenie horyzontów intelektualnych może się wiązać z poznawaniem ciekawych ludzi. Osoba, która zagości w twoim sercu w roku 2016, będzie nietuzinkowa i interesująca. Twój wymarzony partner nie musi imponować kontem w banku, raczej intelektem i wielkością charakteru. Właśnie ktoś taki stanie na twojej drodze.
NAJLEPSZE OKRESY: 25IV-7VI, 6VII-2VIII, 27VIII-21IX, 15X-9XI

Praca,kariera,finanse:
Rok 2016 będzie o l00 procent lepszy od poprzedniego, bo wszystko w życiu zacznie się w końcu układać po twojej myśli. Rok Wodnika oznacza bowiem w twoim życiu etap wschodzącego Słońca. Możesz to rozumieć symbolicznie i dosłownie, bo Słońce naprawdę zacznie dla ciebie świecić. Otworzy się nowy rozdział w życiu zawodowym, a twoja działalność nabierze rozmachu i będzie to wstęp do większej kariery, której apogeum nastąpi w roku 2016. Zaczniesz się liczyć, twoje notowania w firmie będą rosły z każdym miesiącem, ale pamiętaj o łacińskim przysłowiu, które mówi: "per aspera ad astra" - ?przez trudy do gwiazd". Niestety, nie obędzie się bez trudności i licznych przeszkód, gdy twoje zamierzenia nie będą zgodne z panującym trendem. Komuś bowiem może się nie podobać twój punkt widzenia na pewne rzeczy. Twoje pomysły mogą być odbierane jako bardzo nowatorskie. Czy zdobędziesz się na elastyczność i kompromis przynajmniej w jednej kwestii? Raczej nie! Z natury jesteś idealistką broniącą swojego zdania za wszelką cenę. Jeśli wierzysz w to, co robisz, jesteś w stanie walczyć nawet z przysłowiowymi wiatrakami. Jeśli cierpliwie przetrwasz burzliwy wrzesień -droga do prawdziwej kariery stanie   otworem. Przed tobą rok walki, ale zyskasz charyzmę, pokonasz przeszkody i... w końcu osiągniesz swój cel.
NAJLEPSZE OKRESY: 11 -10IV, 15VI -3VIII, 10X-17XI

Uroda i zdrowie:
Twoja atrakcyjność wzrośnie, ponieważ ujawnią się twe dobre cechy, takie jak: optymizm, idealizm, wielkie serce, ciekawość świata i ludzi oraz niewątpliwe walory duchowe i intelektualne. Twojej sylwetce i urodzie nic nie zagraża, a uśmiech na twarzy sprawi, że makijaż stanie się sprawą drugorzędną, bo jak wiadomo w zdrowym ciele-zdrowy duch. Generalnie: rok 2016 to rok, w którym cieszyć się będziesz dobrym zdrowiem. Co prawda urodzeni w trzeciej dekadzie (11-20 VI) mogą jeszcze narzekać na bóle głowy czy stawów, ale one nie będą groźne i szybko miną.

Zalecenie na cały rok:
Zamień się w Strzelca, to znaczy: napnij swój tuk i namierz nowy cel! Musisz uwierzyć, że wszystko w twoim życiu zmierza ku lepszemu i zaczyna się twój czas. Po nocy wstaje dzień. To jest twój świt. Otrząśnij się z bolesnych i trudnych zdarzeń z przeszłości (teraźniejszości) i nastaw się na solidną pracę.

TWÓJ ŻYWIOŁ:powietrze
PLANETA OPIEKUŃCZA:Merkury
POMYŚLNY DZIEŃ:środa
TWÓJ KOLOR:żółty
TWÓJ KLEJNOT:szmaragd


horoskop czytano: 19,413 razy