Horoskop na 2016 - Panna

Panna Panna - horoskop na 2016
Urodzeni w okresie: 23.08- 22.09

Motto na 2016 rok: Życie bywa trudne, ale jest w nim Anioł Stróż, który wyprowadza z opresji.

Miłość i przyjaźń: Jedyne, co ci może grozić w roku 2016, to nadmiar skromności, skrupułów i kompleksów. Z takimi cechami nie można wyruszać na podbój świata i zdobywanie serc, ale - paradoksalnie - można osiągnąć prawdziwe powodzenie, gdyż są ludzie, którzy bardzo sobie cenią skromność, bez pretensjonalność i prostotę. Są to raczej rzadkie zalety i nieczęsto spotykane, więc jeśli ktoś je doceni-będzie wartościowym partnerem. Jedna rada: odrzuć kompleksy; rok 2016 pozwoli ci być sobą-osobą co prawda targaną sprzecznościami, a mimo to atrakcyjną. Uwaga! Jeśli urodziłaś się w trzeciej dekadzie (13-23IX) los wystawi na próbę twój związek, więc nie dolewaj oliwy do ognia i daj partnerowi trochę odetchnąć od nadmiernej kontroli. Jeśli odejdzie - życz mu szczęścia i powiedz sobie jak pan Wołodyjowski: ?Nic to". Jeśli jesteś singlem z tej dekady, musisz uzbroić się w cierpliwość, bo swoją drugą połówkę spotkasz dopiero w przyszłym roku. Przyjaźń? Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Być może już ich poznałaś? Jeśli nie, poznasz. Bądź pewna, że i w pracy, i poza nią znajdzie się przy tobie wielu życzliwych, oddanych i serdecznych ludzi. Samotność raczej ci nie grozi.
NAJLEPSZE OKRESY: 41-411, 7VI-6VII, 2-27VIII, 21IX-15X, 9X1-2X11

Praca,kariera,finanse:
Obecność Jowisza w sektorze horoskopu oznaczającym pracę przyniesie ci stabilizację w tej dziedzinie życia. Nie musisz się więc martwić 0 utratę zatrudnienia ani zarobków lub pogorszenie warunków. To dużo. Jedyne, co musisz zrobić, to oceniać zdarzenia wokół ciebie bardziej chłodnym okiem i znaleźć odpowiednie proporcje między pracą a odpoczynkiem. Wykonuj swoje zawodowe obowiązki solidnie 1 zaufaj swoim kompetencjom, a reszta ułoży się sama. Wszyscy wiedzą, że sobie poradzisz, że jesteś dobra. Gdybyś miała więcej sił, mogłabyś być w swojej firmie najlepsza, ale czy naprawdę na tym ci zależy? Na szczęście nie musisz brać udziału w wyścigu szczurów. Twoja wartość ma dobrą markę. Czasem jest tak, że mimo wysokich kompetencji, rezygnujemy z różnych konkursów i czekamy na lepszy czas. Bo instynkt podpowiada, że w tej właśnie chwili brak nam energii do walki. Panno! Co się odwlecze - to nie uciecze. Nic nie rób na siłę. Przed tobą jeszcze dziesiątki różnych konkursów... Tu i teraz surowy Saturn doświadcza Panny z trzeciej dekady (13-23 IX) więc nie czas myśleć o zaszczytach. Pozostaje ciężka, ale twórcza praca i doskonalenie siebie. Od listopada wszystko przybierze jak najlepszy obrót.
NAJLEPSZE OKRESY: 11-26 III, 15VI-4VII, 3VIII-29X, 6-31X11

Uroda i zdrowie:
Panny słyną z wielkiej urody, a że potrafią o siebie dbać i starają się robić to systematycznie, więc zachowują ją na długie lata. Mają też wielką inteligencję, która pomaga im w życiu codziennym. Ich cenną zaletą jest to, że potrafią zachować umiar we wszystkich dziedzinach życia. Bo jeśli nawet zaszaleją, to bez przesady i nie do końca. Obecność w 2016 roku Saturna w znaku Panny wymaga jednak od tych urodzonych w trzeciej dekadzie szczególnej troski o zdrowie. Nie żałuj więc sobie np. preparatów wapniowych, stosuj wysokobiałkową dietę i nie zaniedbuj ćwiczeń usprawniających stawy i kręgosłup.

Zalecenie na cały rok:
Nie usztywniaj się! W sensie dosłownym i symbolicznym. Dbaj o elastyczność ciała. W sensie symbolicznym - popracuj nad swoją pogodą ducha i relaksem - niezależnie od tego, co cię spotka. Bierz przykład z Greka Zorby, który po katastrofie w swojej kopalni powiedział: ?To była piękna katastrofa", po czym śmiał się i tańczył. Tylko dzięki takiej postawie nie zwariował. Tylko zdrowy dystans do życiowych wydarzeń pozwala zachować dobre zdrowie.

TWÓJ ŻYWIOŁ:ziemia
PLANETA OPIEKUŃCZA:Merkury
POMYŚLNY DZIEŃ:środa
TWÓJ KOLOR:ciemnożółty
TWÓJ KLEJNOT:opal


horoskop czytano: 17,883 razy