Horoskop na 2016 - Baran

Baran Baran - horoskop na 2016
Urodzeni w okresie: 21.03-19.04

Motto na 2016 rok: Wielka przyjaźń i wielkie szczęście będą dla ciebie chodzić w parze.

Miłość i przyjaźń: W nadchodzącym roku uda ci się-jak nigdy dotąd - połączyć miłość z przyjaźnią, a jest to najbardziej optymalny wariant dla trwałości i powodzenia w związku dwojga ludzi. Z tego punktu widzenia możesz uznać rok 2016 za wyjątkowo szczęśliwy w swoim życiu. Barany żyjące w małżeńskim stanie odkryją w swoich drugich połówkach cenne zalety, których wcześniej nie dostrzegały. A Baranki wolne? Z pewnością znajdą wreszcie kogoś, kto będzie podzielał ich ideały i upodobania. Na tej bazie wzajemnego szacunku i podziwu zrodzi się wiele trwałych miłości oraz małżeńskich związków.Ponieważ swój szuka swego, najłatwiej się porozumiesz z osobą trochę szaloną, tolerancyjną, bardzo odważną, a do tego lubiącą podróże, zdobywanie wiedzy, a także zainteresowaną problemami szerokiego świata. Pana w kapciach siedzącego przed telewizorem na pewno wykreślisz z listy kandydatów...
NAJLEPSZE OKRESY: 25IV-7 Vi, 6VII-2VIII, 27VIII-9XI.

Praca,kariera,finanse:
Rok Wodnika (Wodnik należy do znaku powietrza) będzie przyjazny dla Barana (znak ogień), ponieważ powietrze i ogień to dwa żywioły, które dobrze się uzupełniają. Powietrze podsyca ogień, ale pamiętaj, że silny podmuch wiatru może go ugasić. W związku z tym będziesz musiała czasem poskramiać bujną wyobraźnię i starać się, żeby plany nie były zbyt szalone i nierealne. Jedno jest pewne: intelektualnie bardzo się rozwiniesz i zyskasz nowe inspiracje, co może zaowocować wzrostem uznania w środowisku zawodowym. Barany z trzeciej dekady (10 -19IV) mogą doświadczyć pewnych problemów w pracy, ale zważywszy na przyjaznych ludzi, którzy udzielą im pomocy - skończą się one pomyślnie. W każdej firmie, w każdym środowisku potrzebny jest człowiek umiejący przewidywać, ktoś z otwartą głową, ciekawymi pomysłami i odważny. Ktoś taki jak ty. Dlatego nie musisz się bać o swoją przyszłość.
NAJLEPSZE OKRESY: 26 111-15 VI, 22VII-10X,17XI-31XII

Uroda i zdrowie:
Szczęściodajny Jowisz w Wodniku obdarzy cię doskonałym zdrowiem i samopoczuciem. Jeśli jednak urodziłaś się w trzeciej dekadzie swojego znaku, musisz zadbać o zdrowe odżywianie, by zapobiec dolegliwościom jelitowym. Uważaj szczególnie na to co jesz i pijesz w krajach tropikalnych -jeśli trafi ci się podróż w tamte rejony świata!A co cię najbardziej upiększy? Oczywiście szczęśliwa miłość i szczęście do interesujących, niezwykłych ludzi, których spotkasz. Rozwinie się też twój intelekt, co na pewno podniesie twoją atrakcyjność w każdym towarzystwie, w którym będziesz przebywać.Twój styl w roku 2016 powinien być połączeniem zawsze niezawodnej klasyki z odrobiną szaleństwa i ekstrawagancji. Trudne? Skąd. Świetnie go sobie wypracujesz.

Zalecenie na cały rok:
Miej maksymalnie ?otwartą głowę", pozbądź się schematycznego myślenia i zacznij wierzyć w siebie. Zaufaj przyjaciołom iw pełni korzystaj ze wsparcia mądrzejszych ludzi, których los postawi na twojej drodze - a będziesz przyciągać do siebie niebanalne osoby. Rok 2016 otworzy przed tobą mistyczny, religijny, filozoficzny i duchowy wymiar życia, Czeka cię wielki rozwój duchowy!

TWÓJ ŻYWIOŁ: ogień
PLANETA OPIEKUŃCZA:Mars
POMYŚLNY DZIEŃ:wtorek
TWÓJ KOLOR:czerwony
TWÓJ KLEJNOT:brylant


horoskop czytano: 25,163 razy