Horoskop na 2016 - Waga

Waga Waga - horoskop na 2016
Urodzeni w okresie: 23.09- 22.10

Motto na 2016 rok: Nie zapominaj o tym, że wraz z poprawą losu poprawia się nasz charakter.

Miłość i przyjaźń: 0 ile miniony rok przytrzymał cię przy sprawach domowych i byt trochę krępujący z powodu osobistych rozterek uczuciowych i egzystencjalnych - o tyle rok 2016 pozwoli ci rozwinąć skrzydła i poszybować wysoko w górę. Jeśli dotychczas uważałaś, że życie jest ciężkie i dramatyczne - zmienisz swoją opinię diametralnie1 przekonasz się, że byłaś w błędzie, bo niewiele wiedziałaś o szczęściu i o dramatach. Zamężne Wagi poczują, że ten czas jest właśnie dla nich. Zapragną kochać i dawać życie. Co to oznacza? Oczywiście bociana z małym zawiniątkiem w dziobie - trzeba się liczyć z powiększeniem rodziny. Ten rok sprzyja miłości, płodności i twórczości, więc jeśli nie jesteś jeszcze mamą-pewnie nią zostaniesz...Wolne Wagi zostawią za sobą rozterki i wahania. Będą korzystać z radości, które szykuje dla nich los, będą spełniać swe marzenia i nie będzie dla nich spraw nie do załatwienia. Bo przecież nikt nie będzie mógł oprzeć się pełnej życia i uroczej Wadze.Rok 2016 zapowiada się dla Wag atrakcyjnie, ciekawie i z... niespodziankami. Prawdopodobnie czeka na nią: miłość, narzeczeństwo, romans, zaślubiny, chrzciny, radość...
NAJLEPSZE OKRESY: 25IV-7 VI, 6VII-2VIII, 27Vlfl-21 IX, 15X-9XI, 2-26X11

Praca,kariera,finanse:
Nadchodzący rok będzie sprzyjał twórczym, odważnym Wagom. Artyści spod tego znaku osiągną szczyt swoich możliwości. Twórczość przyniesie im nie tylko satysfakcję, ale i konkretne korzyści - znaczący przypływ gotówki. A co z Wagami przeciętnymi? Cóż, nie trzeba być artystą z urodzenia i wykształcenia, żeby cieszyć się swoją pracą i działalnością. Będąc nawet przeciętną i skromną Wagą będziesz w stanie udowodnić, że w swojej dziedzinie jesteś lepsza od innych. Jeśli dotąd nie wiedziałaś, co jest twoją pasją, hobby i co pozwoli ci się spełnić - na pewno odkryjesz swoje powołanie. Tak czy inaczej czeka cię poprawa warunków finansowych w pracy, w biznesowej działalności i w poziomie życia. Przekonasz się, że życie może być lepsze, weselsze, a praca może przynosić wyższe dochody.Ponieważ w sektorze horoskopu odpowiedzialnym za twórczość i działalność, obok Jowisza będzie też idealistyczny Neptun- musisz uzbroić się w większą dawkę realizmu w swoich interesach i codziennej pracy. Szczęście szczęściem, natchnienie natchnieniem, ale uważaj, by nie popaść w artystyczny nieład i nie stracić z oczu realiów życia!
NAJLEPSZE OKRESY: 11-10IV, 15VI-3 VIII,10X-6XII

Uroda i zdrowie:
Wagi mają wdzięk i urodę, a w roku 2016 te cechy mogą się jeszcze spotęgować. Czy to w pracy, czy na forum rodzinnym będą zabierały głos i odważnie głosiły swe poglądy. Będą przy tym superatrakcyjne. Ich argumentacji niewielu będzie się mogło oprzeć.Jeśli chodzi o ich zdrowie, to dobroczynny wpływ Jowisza nie pozwoli na obniżkę formy. Mimo wszystko -urodzeni w końcówce września powinni o siebie zadbać i wybrać się na przegląd np, zębów.

Zalecenie na cały rok:
Uwierz w swoje szczęście i drzemiące w tobie pokłady twórczej energii. Niebo dostarczy ci potężnego impulsu do życia - pomoże ci to uporządkować wiele spraw z korzyścią dla ciebie i tych, których kochasz, przyniesie wam radość i szczęście. Ponieważ twoje życie zmieni się na lepsze, ty także zrobisz wiele dobrego dla ludzi żyjących obok ciebie.

TWÓJ ŻYWIOŁ:powietrze
PLANETA OPIEKUŃCZA:Wenus
POMYŚLNY DZIEŃ:piątek
TWÓJ KOLOR:jasny błękit
TWÓJ KLEJNOT:szafir


horoskop czytano: 20,972 razy