Horoskop na 2016 - Skorpion

Skorpion Skorpion - horoskop na 2016
Urodzeni w okresie: 23.10- 21.11

Motto na 2016 rok: Sięgnij do swych korzeni i odkryj prawdziwe "ja", a osiągniesz bezpieczeństwo.

Miłość i przyjaźń: Miniony rok zmusił cię do zacieśnienia więzi z najbliższymi i byt dobrą lekcją życia na temat tego, co jest ci bliskie i przede wszystkim: kto jest najbliższy. Chyba wiesz już dobrze, kogo i za co możesz cenić, kochać, lubić i szanować. Twoje kryteria oceny wzrosty, bo zdobyłaś nowe doświadczenia i nową wiedzę na temat ludzi. W roku 2016 poznasz siebie i otaczający cię świat jeszcze lepiej. Co to oznacza praktycznie? Przełom. Musisz podsumować swoje dotychczasowe życie uczuciowe i - po wielu przemyśleniach przygotować się na nową jakość. Zajmie ci to cały rok. Jeśli jesteś matką i żoną - z pewnością powrócisz do ?korzeni" oraz uświadomisz sobie, na czym polega rodzinna więź. Jeśli jesteś wolnym ptakiem, czyli Skorpionem poszukującym miłości, niełatwo będzie byle komu cię usidlić. Twoje serce jest bowiem trudne do zdobycia. Może zawojować cię osoba tylko taka, która będzie nadawać na tej samej fali co ty i będzie podobnie do ciebie myśleć. Jeśli kogoś takiego znajdziesz - gratulacje! - możecie stworzyć naprawdę piękny, serdeczny, oparty na wzajemnym zrozumieniu i miłości związek. A jeśli nie? Zaufaj losowi. Tu i teraz ktoś z domowników (rodzice lub dziecko) na pewno cię dobrze rozumie.Nie będziesz sama.
NAJLEPSZE OKRESY: 41-411, 7 Vl-6 VII, 2-27 VIII, 21IX-15X, 9X1-2X11, 26-31X11.

Praca,kariera,finanse:
Nie buduj od nowa swojej kariery i nie daj się zwieść swoim ekscentrycznym pomysłom, bo przede wszystkim powinnaś zabezpieczyć to, co masz, co sobie wypracowałaś i stawiać na kontynuację. Na jakich ludzi możesz liczyć? Odrzuć szaleńców z wariackimi pomysłami! Postaw na ludzi doświadczonych, rozsądnych, starszych i słuchaj ich spokojnych rad. Tacy ludzie są może nieatrakcyjni, ale są mądrzy i uchronią cię przed niejedną wpadką i błędem. Rok 2016 nie jest dla ciebie rokiem kariery. Jest przystankiem w życiorysie i odpoczynkiem wojownika, ale jeśli dobrze odpoczniesz i ustalisz sobie hierarchię wartości, czyli główne cele, tym lepiej wystartujesz w przyszłości. Tu i teraz powinnaś wreszcie zbudować dom swoich marzeń, bo bez domu daleko w życiu nie zajdziesz. Inwestycje w dom i w rodzinę okażą się wręcz konieczne. Będziesz z nich czerpać wiele satysfakcji i przy okazji odkryjesz prawdziwe rodzinne więzi. A jeśli chodzi o biznes, horoskop pokazuje wyraźny kierunek, w którym osiągniesz największe powodzenie - jest to biznes rodzinny.
NAJLEPSZE OKRESY: 9111-15 VI, 4VII-10X, 29X-31 XII

Uroda i zdrowie:
Twoim atutem jest magnetyzm wynikający z siły charakteru. Saturn chroni cię prawie do końca roku, więc nie obawiaj się chorób. Jednak musisz się liczyć nieprzychylnym wpływem Jowisza, który wróży zaniedbania, abnegację i nieliczenie się ze zdrowiem. Nie ma wyjścia: trzeba spać 7 godzin, regularnie się odżywiać i zaniechać wszelkich ekscesów. Pamiętaj, że tylko ty jesteś w stanie zepsuć swoje zdrowie; nie rób tego!

Zalecenie na cały rok:
Zamień się w astrologicznego Raka, który żyje domem, rodziną, tradycją, umacnia rodzinne więzi i nie da sobie odebrać tego, co posiada. Rak jest psychologiem, konserwatystą i ekspertem w sprawach dotyczących duszy, a ponadto potrafi się wycofać, gdy czas mu nie sprzyja. Zaprzyjaźnij się z jakimś astrologicznym Rakiem lub się w nim zakochaj-wiele na tym zyskasz.

TWÓJ ŻYWIOŁ:woda
PLANETA OPIEKUŃCZA:Mars (Pluton)
POMYŚLNY DZIEŃ:wtorek
TWÓJ KOLOR:ciemnoczerwony
TWÓJ KLEJNOT:topaz


horoskop czytano: 17,895 razy