Horoskop na 2016 - Strzelec

Strzelec Strzelec - horoskop na 2016
Urodzeni w okresie: 22.11- 21.12

Motto na 2016 rok: Pomnożysz SWOJE szczęście, dając je innym.

Miłość i przyjaźń: Jowisz, który przynosi szczęście, znajdzie się w sektorze horoskopu oznaczającym naukę i bliskie pokrewieństwo, więc im bliżej będziesz ludzi - tym więcej się nauczysz. Ponadto im więcej okażesz troski i zainteresowania o los najbliższych - tym mocniejsze staną się z nimi twoje więzi. A jeśli uznasz ludzi za swoich braci - staniesz się częścią wielkiej rodziny. W tym roku nauczysz się dbania o bliskich, rozumienia ich i pomagania im, nawet jeśli będzie to wymagało wyrzeczeń i poświęceń. Można przewidywać, że nie grozi ci samotność; wręcz przeciwnie; będziesz uczestniczyć w niecodziennych wydarzeniach, które odcisną na tobie mocne piętno. Co z tego wyniknie? Z pewnością zrozumiesz, kto jest twoją pokrewną duszą i być może znajdziesz swoją drugą połówkę. Jeśli masz już swoją rodzinę i dom, musisz dołożyć starań, by stały się one dla twych najbliższych i ciebie ciepłą przystanią i schronieniem.
NAJLEPSZE OKRESY: 25IV-7VI, 6VII-2 VIII, 27 VIII?21IX, 15 X- 9 XI, 2X11-26X11 r

Praca,kariera,finanse:
Rozszerzysz swoje zawodowe kontakty i na pewno wyjdzie ci to na dobre, bo będziesz dążyć do zdobycia licznych przyjaźni i poszukiwać ludzi, z którymi podzielisz się swoim doświadczeniem i przemyśleniami. Znajdziesz takich. Ktoś na pewno okaże zrozumienie dla twoich pomysłów i wspomoże radą. Jeśli się postarasz, zyskasz szansę na stworzenie świetnie funkcjonującej drużyny. Tak na marginesie: rodzinny biznes to jest to, co może wypalić najlepiej. Jeśli nie w rodzinie - możesz, wziąć udział we wspólnym przedsięwzięciu zawodowym stworzonym przez kolegów i wspólnie z nimi osiągnąć spory sukces. Najbezpieczniej i najrozsądniej jest współpracować z osobami połączonymi przyjaźnią, koleżeństwem i wspólnym celem, bo osobiste ambicje powodują tylko komplikacje i trudności. Im mniej egoizmu, im więcej otwarcia na ludzi - tym lepiej, bo z życzliwymi nie zginiesz. Rok 2016 to także czas zdobywania wiedzy, więc prawdopodobnie będziesz podnosić swoje kwalifikacje lub uczyć się zupełnie nowych rzeczy.Jeśli chodzi o egzaminy, zaliczenia i konkursy- możesz liczyć na sukcesy, ponieważ twój umysł i refleks będą funkcjonować wyjątkowo sprawnie. Na polu zawodowym kluczem do sukcesu okaże się konsekwencja. To będzie dobry czas na zakup działki lub domu.
NAJLEPSZE OKRESY: 26111-15 VI, 22VII-10X, 17X1-31X11

Uroda i zdrowie:
Strzelec posiada wrodzoną energię i -jako znak ognisty-jest symbolem zdrowia. Pani Strzelec ma wrodzoną klasę i określa się ją jako tzw. rasową kobietę. Ulotne mody nie- wiele ją interesują bo najlepiej wie, w czym jest jej do twarzy i jak się najlepiej zaprezentować. W tym roku Łuczniczka będzie wesoła, młodzieńcza i niekoniecznie klasyczna, bo najbliższa jej sercu będzie swoboda. A co ze zdrowiem? Jeśli urodziłaś się w trzeciej dekadzie - musisz o siebie zadbać, bo ?złośliwy" Saturn może przypomnieć o newralgicznych dolegliwościach. Kłania się codzienna gimnastyka, wysoko wapniowa i wysokowitaminowa dieta. Nie zapomnij też o wycieczkach na łono natury. Świeże powietrze pomoże utrzymać ci dobrą kondycję.

Zalecenie na cały rok:
W minionym roku bardzo się mobilizowałaś, żeby wykorzystać wszystkie okazje do zarobku i jak najwięcej zyskać w życiu zawodowym i karierze. To mogło nadwerężyć twoje siły, więc przestaw się w roku Wodnika na inny tryb życia. Wejdź w rolę osoby spod znaku Bliźniąt. Oznacza to ruch, towarzyskość, ożywione kontakty rodzinne, naukę, wymianę myśli i współdziałanie z najbliższymi.

TWÓJ ŻYWIOŁ:ogień
PLANETA OPIEKUŃCZA:Jowisz
POMYŚLNY DZIEŃ:czwartek
TWÓJ KOLOR:purpurowy
TWÓJ KLEJNOT:turkus


horoskop czytano: 17,501 razy