Horoskop na 2016 - Koziorożec

Koziorożec Koziorożec - horoskop na 2016
Urodzeni w okresie: 22.12- 19.01

Motto na 2016 rok: Z zasobnym portfelem żyje się przyjemniej.

Miłość i przyjaźń: Rok 2014 był dość pomyślny dla spraw uczuciowych, ponieważ nabrałaś odwagi i uwierzyłaś w siebie, a Koziorożec optymista zawsze cieszy się powodzeniem i jest w stanie poprawić swoje życie. Rok 2016 utwierdzi cię w postanowieniach, które wcześniej podjęłaś, i będzie spokojniejszy, więc pozwoli ci zrealizować plany. Jowisz w Wodniku oznacza dla ciebie wzbogacenie. Jak to odnieść do miłości i przyjaźni? Cóż, możesz być spokojna, że stara miłość raczej nie ucieknie, przyjaciele nie odejdą. W przypadku singielek owo wzbogacenie można tłumaczyć tylko w jeden sposób: pozyskaniem czyjegoś uczucia. Ponieważ staniesz się w roku 2016 osobą jeszcze bardziej praktyczną niż dotychczas - masz szansę doprowadzić narzeczonego do ołtarza, a może się to stać już w pierwszych miesiącach nowego roku. Singielki będą nastawione na znalezienie partnera stałego, rozważnego, myślącego raczej o poważnym, trwałym związku, a nie o przelotnym romansie i zabawie.Ponieważ w 2016 roku będziesz się kierować w życiu uczuciowym praktycyzmem - możecie razem z partnerem obrosnąć w piórka i wspólnie zbudować miłe, zasobne gniazdko. To dobrze, lecz nie zapominaj jednak, że oprócz trzeźwej głowy masz jeszcze gorące serce, więc postaraj się być również-romantyczką, która umie cieszyć się bukietem róż tak samo jak... nowymi meblami.
NAJLEPSZE OKRESY: 41-411, 7VI-6 VII, 2-27 VIII, 21IX-15X, 9X1-2X11

Praca,kariera,finanse:
Twoja sytuacja finansowa znacznie się poprawi, krótko mówiąc: będziesz mogła się odkuć. Jowisz w Wodniku to dla ciebie szczęście w kieszeni. Z pewnością wzrosną twoje dochody, a to oznacza nowy angaż, zmianę zajęcia na bardziej dochodowe i powodzenie w przedsięwzięciu, które prowadzisz. Również poprawią się twoje warunki życia, poczujesz się bardziej komfortowo zarówno w domu, jak w miejscu pracy. Ponieważ należysz do osób, które cenią -1 sobie materialny prestiż, nie boją się pracy, a także mają opinię budowniczych - poczujesz się naprawdę dobrze w klimacie nadchodzącego roku. Wzbogacenie oznacza też: zdobywanie wiedzy i duchowy rozwój poprzez doświadczenia. W związku z tym - możesz być pewna, że w ciągu dwunastu nadchodzących miesięcy nabędziesz dużo praktycznych wiadomości, co wzbogaci nie tylko ciebie, ale i twoje otoczenie. Przyniesiesz korzyści również swojej firmie. Spręż się, bo tak ?tłusty" rok trafia się raz na dwanaście lat! Ponieważ twój astrologiczny władca - Saturn przebywa w odcinku horoskopu oznaczającym dalsze podróże oraz kontakty z cudzoziemcami - jest możliwe, że właśnie tego typu kontakty przyczynią się do wzrostu twego dobrobytu i stanu posiadania.
NAJLEPSZE OKRESY: 11-26 III, 10IV-4VII,3VIII-17XI

Uroda i zdrowie:
Rok ubiegły (2014) byt rokiem Koziorożca, więc na pewno poprawiło się twoje zdrowie i ogólna kondycja. W roku Wodnika nic ci nie grozi, więc jedno, co możesz dla siebie zrobić, to tylko utrzymać ten stan.Uwaga! Ci, którzy urodzili się przed 26 grudnia - w miesiącach: listopad i grudzień w 2016 roku - znajdą się pod surowym wpływem Saturna, który odwapnia organizm i naraża na przewlekłe infekcje. Jaka na to rada? Cóż, ciepły szalik to nie wszystko. Przydadzą ci się preparaty wapniowe, witaminy, wysoko białkowa dieta. Zapewne konieczne będą także systematyczne wizyty u dentysty i ćwiczenia usprawniające stawy i kręgosłup. Pamiętaj o spacerach na świeżym powietrzu.

Zalecenie na cały rok:
Zamień się w odważnego Byka-kapitalistę i osobę twardo stąpającą po ziemi. Zdobywanie bogactwa i obrastanie w piórka nie jest grzechem, bo pozwala wyrwać się z codziennych trosk i urządzić sobie życie na przyzwoitym poziomie. Nie zawsze jest nam dana taka okazja, więc kiedy się zdarza - należy ją wykorzystać z pożytkiem dla siebie i swoich bliskich, bo przecież nikt nie żyje tylko dla siebie.

TWÓJ ŻYWIOŁ:ziemia
PLANETA OPIEKUŃCZA:Saturn
POMYŚLNY DZIEŃ:sobota
TWÓJ KOLOR:ciemna zieleń
TWÓJ KLEJNOT:granat


horoskop czytano: 18,036 razy