Horoskop na 2016 - Ryby

Ryby Ryby - horoskop na 2016
Urodzeni w okresie: 19.02- 20.03

Motto na 2016 rok: Tylko ten, kto umie się oszczędzać, dojdzie kiedyś do celu.

Miłość i przyjaźń: Rok Wodnika będzie niekorzystny, bo może cię oderwać od twardej rzeczywistości, pogrążyć w marzeniach, fantasmagoriach i spowodować wielki odlot. Musisz uważać, by nie utracić kontaktu z realiami i za bardzo nie idealizować ludzi, którzy wydadzą ci się wspaniali i cudowni. Niewykluczone, że takich właśnie spotkasz, ale bez przesady; nie patrz na świat i ludzi przez pryzmat swoich marzeń. Może się też zdarzyć, że zaczniesz niektórych potępiać i widzieć w nich same negatywy - tu też musisz uważać, bo obiektywizm nie będzie twoją mocną stroną, a własnych wad na pewno nie dostrzeżesz. Intuicja i tzw. szósty zmysł jest twoją naturalną cechą, ale w roku 2016 zabraknie ci dystansu do świata i - co najważniejsze-zdrowego instynktu i fizycznej energii, więc szósty zmysł i intuicja nieco się stępią. Jak się w tej sytuacji znaleźć? Najprostsza rada: nie robić żadnej rewolucji w życiu uczuciowym i zaufać ludziom, z którymi się związałaś więzami przyjaźni w roku 2009 i wcześniej. A co począć, jeśli się szaleńczo zakochasz i zapomnisz o świecie? Cóż, prawdziwa miłość może dopaść każdego i czasem kończy się szczęśliwie, ale nie zaszkodzi dobrze się przyjrzeć kandydatowi, poznać jego zamiary, charakter i dać sobie na tę obserwację... rok. Jeśli zda egzamin-w roku 2016-zielone światło.
NAJLEPSZE OKRESY: 41-411, 7VI-7VII, 2-27VIII, 21IX-15X, 9X1-2X11, 26-31X11

Praca,kariera,finanse:
Nie w każdym czasie można robić karierę i nie zawsze sięgać po laury. Rok 2016 powinien być dla ciebie rokiem odpoczynku i refleksji po wcześniejszych zmaganiach. Naucz się czekać, trwać przy tym, co rozpoczęłaś, i pilnuj swoich interesów - to główne zadanie na rok 2016 i zadanie wcale niełatwe. Im mniej nowych zajęć i nowych przedsięwzięć - tym lepiej uda ci się przetrwać ten rok i nie ponieść uszczerbku. A więc; ambicje do szuflady i dbaj oto, co najcenniejsze: zdrowie i samopoczucie. Raz na dwanaście lat zdarza się rok przestoju przeznaczony na zastanowienie i odpoczynek przed walką. Jeśli nie zbierzemy sił i nie zastanowimy się, co mamy jeszcze do zrobienia - trudniej będzienam później pójść w górę. Oszczędzaj więc sity i nie wysuwaj się na pierwszy plan ?przed orkiestrę"! Jeśli będziesz zmuszona, działaj raczej zakulisowo, skromnie, dyplomatycznie i raczej jako rozjemca-negocjator. Możesz się przydać w łagodzeniu sporów i konfliktów. Uwaga: w roku 2016 nie grozi ci losowa utrata pieniędzy, więc w sumie: mądrzejesz i idziesz do przodu.
NAJLEPSZE OKRESY: 9111-15 VI, 4 VII-3 VIII, 29 X-31 XII

Uroda i zdrowie:
Ryby - to osoby obdarzone magnetycznym wdziękiem, słynące z pięknych oczu i uwodzące spojrzeniem. Są symbolem kobiecości. Nadchodzący rok nie obiecuje ci blasku ani energii, więc musisz o siebie dbać, żeby nadal pozostać miłą dla oka osobą. Jak to zrobić? Przede wszystkim: higieniczny i rygorystyczny tryb życia. Zero używek, zero zarwanych nocy, zero byle jakiego odżywiania. Na porządku dnia: dotlenienie na świeżym powietrzu, witaminy, częste i regularne posiłki oraz odprężający psychicznie relaks. Jaki ? Może nauka tańca? Taniec to twój żywioł, może pogaduchy o życiu z kumpelką, może wieczorna kąpiel w pachnącej pianie? Może działalność charytatywna i zaangażowanie się w życie duchowe? A może ciekawa książka z dziedziny psychologii? Nie masz wyjścia - musisz się regenerować.

Zalecenie na cały rok:
Paradoksalnie: bądź sobą-z większą niż zazwyczaj domieszką zdrowego egoizmu. Przypomnij sobie o własnych potrzebach. Na pierwszy plan wysuną się pragnienie spokoju, bezpieczeństwa i wygody. Na drugim miejscu znajdą się marzenia, więc nie żałuj na nie czasu. Na trzecim - fantastyczne plany, projekty i inspiracje; poddaj się im i je dopracuj, bo w roku 2016 wiele z tych marzeń się zrealizuje.

TWÓJ ŻYWIOŁ:woda
PLANETA OPIEKUŃCZA: Jowisz (Neptun)
POMYŚLNY DZIEŃ: czwartek
TWÓJ KOLOR; srebrnoszary
TWÓJ KLEJNOT:kryształ


horoskop czytano: 17,080 razy