Horoskop na 2016 - Byk

Byk Byk - horoskop na 2016
Urodzeni w okresie: 20.04-20.05

Motto na 2016 rok: Jeśli nie zrozumiesz siebie - wielka kariera może być utrudniona...

Miłość i przyjaźń: Wodnik to żywioł powietrza, a ty jesteś znakiem ziemskim; powietrze i ziemia nie za dobrze do siebie pasują, wiatr może jedynie rozwiać piaski, ale nie wniknie w głąb ziemi. Symbolika nadchodzącego roku jest jasna: strzeż się szalonych wichrów-porywów swego serca i nie pozwól, by przypadkowy ?tajfun" zniszczył twoje dotychczasowe życie uczuciowe (małżeńskie, narzeczeńskie), jeśli było ono ustabilizowane i dobre!   Jeśli twój dotychczasowy związek nie jest zbyt trwały, może pofrunąć z wiatrem i rozlecieć się jak domek z kart. A single? Będą mierzyć wysoko, bo Jowisz w zenicie horoskopu wróży ci karierę. Jedno jest pewne: Byki obu płci nie uwikłają się w roku 2016 w związek z byle kim.ale z kimś, kto zaimponuje im o wiele wyższą pozycją społeczną. Ile będzie w tych relacjach szczerej miłości, a ile kalkulacji i złudzeń - w miarę upływu czasu przekonacie się same (sami). Na wszelki wypadek, decyzję o wspólnym życiu na długie lata przesuńcie na rok 2016, bo pośpiech nie jest wskazany.
NAJLEPSZE0KRESY:4I-4II, 7 VI-6 VII, 2VIII-27VIII, 21IX-15X, 9X1-2X11

Praca,kariera,finanse:
Jowisz w znaku Wodnika wróży ci karierę i wielki postęp; będziesz wstanie osiągnąć szczyt swoich możliwości, pokazać światu, na co cię stać i zyskać coś w rodzaju sławy. I mimo że niektóre z twoich planów spalą na panewce, twoja pozycja będzie raczej stabilna. Uzyskasz wsparcie ze strony jakiegoś elitarnego klubu wpływowych osób, ale uważaj, bo sama możesz popsuć swoje szanse na przykład przez brak kwalifikacji. W sumie: jeśli chcesz być na szczycie, konieczne będą z twojej strony kompromisy i ustępstwa. Tylko od ciebie zależy, jak się zachowasz i co wybierzesz. Stawa? Tak, ale zastanów się jaka i za jaką cenę? Sama będziesz musiała to skalkulować i sama sobie odpowiedzieć. Uwaga urodzeni w trzeciej dekadzie (11-20 V)! W styczniu, lutym i we wrześniu nastąpi niekorzystny dla was klimat do forsowania własnych pomysłów i rozpoczynania nowych przedsięwzięć, więc nie traćcie energii na sprawy skazane na niepowodzenie. Korygujcie wszystkie plany pod kątem opłacalności, bo na wariackich planach można więcej stracić, niż zyskać.
NAJLEPSZE OKRESY:! 1-26 III, 15VI-4VII, 3VIII-29X

Uroda i zdrowie:
Będziesz na świeczniku, więc nie wolno się zaniedbać, trzeba o siebie dbać. Dobry wpływ Saturna gwarantuje ci doskonałe zdrowie, ale Jowisz podpowiada: uważaj z szaleństwami, bo nawet najlepsze zdrowie można zniszczyć zarywaniem nocy, używkami i nadmierną eksploatacją własnego organizmu. Twój słaby punkt to gardło, tarczyca, uczulenia i skłonność do dogadzania swojemu podniebieniu. Jeśli zachowasz umiar w diecie i będziesz nosić ciepły szalik - nie powinno być dramatów. Uroda? Raczej rozkwitnie, ale nie przeginaj z pogonią za modą; klasyczna, kobieca elegancja to styl najbardziej odpowiedni.

Zalecenie na cały rok:
Zachowaj właściwe proporcje między karierą i życiem osobistym. To wcale nie takie łatwe, gdy kariera uśmiecha się do ciebie i wabi. Jeśli jednak życie osobiste ma ucierpieć przez karierę - musisz sama zdecydować, co jest ważniejsze. Może nie będziesz mieć takiego dylematu i świetnie pogodzisz jedno z drugim, tym niemniej aktualne będzie pytanie: jak daleko mogę się posunąć, by zyskać sławę, pieniądze, zaszczyty i popularność?

TWÓJ ŻYWIOŁ:ziemia
PLANETA OPIEKUŃCZA:Wenus
POMYŚLNY DZIEŃ:piątek
TWÓJ KOLOR:czerwony, i niebieski
TWÓJ KLEJNOT:szafir


horoskop czytano: 19,179 razy