Horoskop na 2016 - Rak

Rak Rak - horoskop na 2016
Urodzeni w okresie: 22.06- 22.07

Motto na 2016 rok: Zanim wyruszysz naprzód - uporządkuj swe myśli i świat wokół siebie.

Miłość i przyjaźń: Jowisz, który zazwyczaj przynosi szczęście, nie jest dla ciebie łaskawy. Będziesz się musiała obyć bez prezentów od losu i zadowolić tym, co posiadasz. No cóż, nie masz wyjścia, musisz wziąć odpowiedzialność za siebie, partnera, dzieci i bliskich. Czeka cię lekcja zaradności, samodzielności i opieki nad tymi, których kochasz. Czy to oznacza ?dołek" wżyciu uczuciowym? Szarą codzienność i pecha? Bynajmniej... Myśli o przemijaniu, o kruchości ludzkiej egzystencji nawiedzą cię nieraz, ale będzie to dobry ?kopniak" do podsumowań i wniosków, które pozwolą ci przestawić twoje życie na lepsze tory: nauczysz się walczyć o siebie i o swoich. Horoskop mówi, że znajdzie się solidny przyjaciel, który ułatwi ci to zadanie. Twoje kryteria dotyczące miłości mogą ulec zmianie. Singielki nie zadowolą się lekkoduchem i byle jakim romansem... W roku 2016 postawisz kropkę nad "i" w swoim życiu uczuciowym, a w roku 2016 na nowo odkryjesz, czym jest miłość i zaczniesz dostawać prezenty. Prawdopodobnie od tych, których teraz wspierasz i oddajesz swoje serce.
NAJLEPSZE OKRESY: 41-411, 7VI-6VII, 2-27VIII,21IX-15X, 9X1-2X11,26-31X11

Praca,kariera,finanse:
To rok kontynuacji. Sama nie próbuj na siłę wspinać się po szczeblach kariery, ale kiedy zdarzy się okazja do poprawienia sytuacji finansowej lub propozycja ciekawszej pracy-wykorzystaj ją bez wahania, bo niczym nie ryzykujesz. Obowiązuje zasada: jeśli cię doceniają i dają - to bierz. Dobra pozycja Saturna w twoim horoskopie wskazuje na samodzielną pracę/ działalność, z dala od zgiełku świata i na kontakty z ludźmi starszymi, poważnymi, z dużym doświadczeniem; takich będziesz cenić i z takimi będziesz spędzać dużo czasu. Twój horoskop nie zapowiada fajerwerków, zaszczytów ani sławy, ale widać w nim dużo solidnej pracy, przyzwoite dochody i raczej niewiele strat. Jeśli postawisz na solidność - zyskasz sobie markę osoby, na której można polegać i bądź pewna, że na dłuższą metę taka postawa jest naprawdę opłacalna. W najbliższym czasie ureguluj też sprawy dziedzictwa, spadków i przemyśl na spokojnie plany na przyszłość. Im lepiej zorganizujesz swoje obecne życie zawodowe i biznesowe - tym bardziej zwiększysz swoje szanse na karierę w latach następnych. Ludzie sukcesu to ludzie uporządkowani, mający swój biznes pod kontrolą. Zatem musisz ogarnąć to, co masz, zanim ruszysz naprzód. Spokojnie rób swoje i nie przejmuj się, że twoja kariera nie jest imponująca. Kiedyś ty też odniesiesz duży sukces. Cierpliwości.
NAJLEPSZE OKRESY: 9 III -15 VI,4VII-3VIII,29X-6XII

Uroda i zdrowie:
Bankietowanie i wzbudzanie podziwu u płci przeciwnej niewiele będzie cię obchodziło, więc możesz sobie odpuścić ekstrawaganckie ciuszki i gadżety. Powinnaś wyglądać zdrowo i świeżo w okresie zimowym zadbaj oswoją skórę, by nie była zbyt wysuszona). No i najlepiej znajdź swój własny styl, niezależny od zmiennej mody. ?Niedobry" Saturn zaoszczędzi ci chorób, ale pod koniec roku zacznie już wystawiać rachunek z zaniedbań, nałogów i nieregularnego trybu życia. Zatem o zdrowie najlepiej zadbaj już od stycznia, bo nie jesteś z żelaza! Pamiętaj, że ?dobry" Jowisz nie wspiera cię, więc wszystko w twoich rękach.

Zalecenie na cały rok:
Zamień się w zodiakalnego Skorpiona, który ma zimną głowę do interesów, pracuje, nie dbając o nagrody, i poświęca się dla najbliższych. Nie zapominaj, że Skorpion umie o siebie zadbać i o siebie zawalczyć - bierz z niej przykład. Rok 2016 będzie fatalny dla nonszalanckich Raków- nierobów i flejtuchów. Sama musisz sobie wypracować dobrą pozycję i być osobą zorganizowaną, dzięki temu przetrwasz gorsze momenty i zwyciężysz.

TWÓJ ŻYWIOŁ:woda
PLANETA OPIEKUŃCZA:Księżyc
POMYŚLNY DZIEŃ:poniedziałek
TWÓJ KOLOR:fioletowy
TWÓJ KLEJNOT:agat


horoskop czytano: 18,395 razy