Horoskop na 2016 - Lew

Lew Lew - horoskop na 2016
Urodzeni w okresie: 23.07- 22.08

Motto na 2016 rok: Partnerstwo i małżeństwo - jak najbardziej są ci polecane, ale musisz pilnować swoich pieniędzy.

Miłość i przyjaźń: Od stycznia, przez ponad rok, Jowisz znajdzie się w sektorze twego horoskopu, który odpowiada za kontakty partnerskie.Potężny Jowisz ułatwia te sprawy, bo ma na nie wielki wpływ. Dlatego w 2016 roku będziesz mogła z większą łatwością uporządkować swoje relacje z ludźmi, w tym małżeńskie, narzeczeńskie i uczuciowe. Ponieważ Jowisz przynosi nowe szanse i daje zadowolenie, należy brać pod uwagę również inny wariant: rozpad nieudanych układów partnerskich i związanie się z kimś nowym, kto spełnia nasze oczekiwania. W przypadku stałych, dobrze dobranych i rozumiejących się par można oczywiście spodziewać się wzmocnienia wzajemnych więzi. Rok 2016 będzie wyjątkowo dobry dla singielek (i singli), ponieważ z ?czystą kartą" i bez obciążeń łatwiej zaczynać nowe życie we dwoje. Zależnie od twojej daty urodzin -w ciągu tego roku-spotkasz kogoś, kto wyda ci się osobą bliską i interesującą. W przyjaźni może być jeszcze ciekawiej, bo ludzie, których nie podejrzewasz o ciepłe uczucia wobec ciebie, mogą cię pozytywnie zaskoczyć i okazać wsparcie. Już w pierwszym kwartale 2016 roku nastąpią duże zmiany i ktoś nowy pojawi się na scenie twego życia... Nie spiesz się, zanim powiesz ?tak", masz przed sobą długi, szczęśliwy, matrymonialny rok.
NAJLEPSZE OKRESY: 25IV-7 VI, 27VII-21IX, 15X-9XI

Praca,kariera,finanse:
Twoje powodzenie zawodowe i materialne będzie zależeć od dwóch czynników; od ludzi, z którymi współpracujesz, i od tego, jak ułożysz sobie z nimi stosunki. Ponieważ ze strony świata i ludzi nie grozi ci wrogość, możesz liczyć na to, że uda ci się ?wstrzelić" w drużynę, zespół kolegów lub znaleźć sobie wspólnika,z którym będziesz nadawała na tych samych falach. Może się też zdarzyć, że opuścisz jedną ?drużynę" i wejdziesz do innej, z przyczyn od ciebie niezależnych. Nie rób z tego dramatu, gdyż właśnie ten rok jest po to, żebyś znalazła idealne miejsce dla siebie i spotkała ludzi, którym mogłabyś zaufać. Licz się z tym, że wzrosną też wymagania w stosunku do ciebie, bo jeśli ktoś ci zaufa, będzie oczekiwał w zamian lojalności, solidności i zaangażowania. Jak się z tego wywiążesz? Horoskop doradza rozsądek, bo sprawą kluczową jest twój własny interes, o który musisz dbać przede wszystkim, Dlatego będzie obowiązywała cię duża ostrożność w sprawach finansowych. Zakładaj spółki wyłącznie z ludźmi super solidnymi, z dobrymi ?referencjami".
NAJLEPSZE OKRESY: 26111-15 VI, 22 VII-10X, 17X1-31X11

Uroda i zdrowie:
Twoja uroda i twój styl są ponadczasowe, jesteś zawsze modna i masz naturalny dar przyciągania uwagi. Umiesz błyszczeć, imponować i cieszyć się życiem. Może dlatego uchodzisz za osobę wiecznie młodą? Nie musisz obawiać się samotności, gdyż w roku 2016 będziesz popularna, lubiana oraz kochana. A co ze zdrowiem? Choroby ci nie grożą, lecz Jowisz w Wodniku ostrzega przed ekstrawagancjami i ?przegięciami", a to oznacza, że nadmierne dogadzanie sobie, a także lekceważenie zdrowia nie jest wskazane. Zachowaj umiar we wszystkim.

Zalecenie na cały rok:
Znajdź sobie dobrego męża! Wspólnika-pomocnika, Człowieka, który będzie twoją ?drugą połówką" i z którym zwiążesz w przyszłości swój los. Poza tym postaraj się naśladować dyplomatyczną Wagę, czyli osobę, która rozwiązuje problemy w sposób stanowczy, lecz sprawiedliwy i nikogo nie obrażający. Wszystkiemu można się przeciwstawić, ale nie warto palić za sobą mostów. Otwarta furtka i ręka wyciągnięta na zgodę to dobry symbol tego roku.

TWÓJ ŻYWIOŁ:ogień
PLANETA OPIEKUŃCZA:Słońce
POMYŚLNY DZIEŃ:niedziela
TWÓJ KOLOR:złoty
TWÓJ KLEJNOT:rubin


horoskop czytano: 18,185 razy